Boty Melissa – boty 4 véček

21. červenec 2018

V tomto článku vám řekneme, proč  jsou boty Melissa “must have” kouskem do vašeho botníku. Prozradíme vám všechny výhody těchto plastových krásek, kvůli kterým se rozhodnete pro to si boty pořídit! Jelikož se pomalu ale jistě blíží jaro a navíc nová kolekce Melissa pro jaro a léto 2018 je již v prodeji, řekli jsme si, že je právě na tyto pravdy ideální doba. Pojďme tedy na to.

Boty Melissa jsou vyráběné ze speciálního materiálu Melflex, který je napuštěn parfémovanou esencí. Speciální technologie parfémování materiálu zaručí, že tato specifická vůně z bot nikdy nevyprchá a navíc provoní celý botník. Materiál je lehký, měkký a noze se přizpůsobí, to jen tak pro začátek.

A teď už k věci. Dalo by se říci, že boty Melissa jsou boty 4 véček! A to znamená…

V 1 – Voděodolné

V 2 – Voňavé

V 3 – Vstřícné k přírodě

V 4 – Velikostně poddajné

  1. Boty Melissa jsou VODĚODOLNÉ, vodou můžete boty čistit, ve vodě s nimi můžete klidně i chodit. Chystáte-li se k moři, jsou pro vás žabky nebo pantofle Melissa jasnou volbou. Vyšlápnete-li v balerínách Melissa v letním deštivém dni louži, vůbec vás to nerozhodí.
  2. Boty Melissa jsou VOŇAVÉ. Jak jsme již zmínili na začátku, jsou boty napuštěné speciální voňavou esencí, která z bot nikdy nevyprchá. Pracovně tuto specifickou vůni nazýváme ,,žvýkačková vůně”, protože voní sladce, jako žvýkačky, které jsme jako děti tolik milovali.
  3. Boty Melissa jsou VSTŘÍCNÉ K PŘÍRODĚ. Tak jako jakýkoliv jiný plast, jsou recyklovatelné, a tak vlastně nosíte ekologické boty, kterými neničíte přírodu, jakmile vás přestanou bavit nosit.
  4. Boty Melissa jsou VELIKOSTNĚ PODDAJNÉ, tzn. že díky speciálnímu materiálu Melflex, jsou měkké a ohebné, a tak se vaší noze přizpůsobí, mohou se lehce povolit, a tak vás nikdy nebudou tlačit, když zvolíte tu správnou velikost.

A to by bylo asi tak vše důležité, co jsme vám chtěli sdělit. A možná je tady ještě jedna věc. Letošní kolekce se fakt povedla. Přesvědčit se můžete sami.