Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Česko Lednice-Valtice

Ubytování Česko Lednice-Valtice


Česko je rozhodně země, která nabízí spoustu krásných turistických lokalit. Mezi ty nejznámější a nejoblíbenější patří bezesporu Lednice-Valtice. Tuto překrásnou oblast, která leží v Jihomoravském kraji, každoročně navštíví na tisíce turistů z celého světa.

Pokud hledáte vhodné ubytování pro svůj pobyt v této oblasti, máte skutečně široké spektrum možností. Od luxusních hotelů a penzionů po rodinné domky s privátním bazénem. Zde vám přinášíme několik tipů na zajímavá a kvalitní ubytování, která si můžete zarezervovat pro svou dovolenou v Lednici-Valtice.

Pokud jste milovníkem historického stylu, může vás zaujmout ubytování v nejstarším domě v Lednici - Hotel U Císaře. Tento hotel nabízí komfortní pokoje vybavené antickým nábytkem a umělecky cennými obrazy. Součástí hotelu je i vynikající restaurace nabízející tradiční moravská jídla.

Další možností je romantický hotel Lednice s výhledem na zámek. Tento hotel se nachází v těsné blízkosti zámku Lednice a je obklopen rozlehlým parkem. Pokoje jsou prostorné a vkusně zařízené, a hosté zde mohou využívat wellness centrum, sauna, tělocvičnu a další rekreační zařízení.

Ária Hotel v Lednici je ideálním místem pro ty, kdo hledají luxusnější ubytování. Tento hotel se nachází v historické budově s moderním interiérem. Hosté zde mohou využívat nejen samotného hotelu, ale i okolního parku, který se nachází v těsné blízkosti.

Pro rodinné dovolené může být vhodnější ubytování východně od Lednice, kde se nachází kemp Koruna. Tento kemp nabízí ubytování v chatkách a bungalovech, ve kterých se vyspí celá rodina. Pro děti je připravena dětská herna a dospělí zase mohou využít sportovní areál, kde si mohou zahrát volejbal či fotbal.

A na závěr Vám můžeme doporučit ubytování v jednom z mnoha Bed & Breakfast, které se nacházejí v okolí Lednice-Valtice. Tyto rodinné domy nabízejí pohodlné pokoje se snídaní, často také vlastní zahradu s venkovním posezením a grilem. Takovéto ubytování je pak ideálním výchozím bodem pro poznávání celé oblasti.

Výběr ubytování v Lednici-Valtice je skutečně rozmanitý a každý z turistů si může vybrat to, co mu nejlépe vyhovuje. Pokud máte rádi luxus, romantiku a historický styl, určitě neváhejte investovat více peněz do luxusního hotelu. Pokud zase hledáte rodinnější atmosféru a dobrý poměr kvality a ceny, potom by pro vás mohla být vhodná chatka v kempu Koruna. Ať už budete ubytováni kdekoliv, v této krásné oblasti si jistě užijete nezapomenutelnou dovolenou.


Počasí Česko Lednice-Valtice


Česko je známé jako země s proměnlivým počasím a může být velmi nepředvídatelné. Pokud vás zajímá počasí v oblasti Lednice-Valtice, můžeme vám říci, že se jedná o oblast s mírným podnebím. Zde vám přinášíme podrobnější přehled o tom, co můžete očekávat v této části Česka.

Letní měsíce jsou v oblasti Lednice-Valtice velmi příjemné, s teplotami kolem 25°C a minimem srážek. Je vhodné si vzít sebou lehké oblečení, klobouk nebo sluneční brýle, abyste mohli v klidu prozkoumávat krásy této oblasti. Větry jsou běžné a mohou být občas nečekaně silné. Pokud se v létě rozhodnete navštívit Lednicko-valtický areál, můžete si užít krásné výhledy, procházku po zámeckých zahradách a navštívit i mnoho vinic, kde si můžete ochutnat místní vína.

Říjen a listopad jsou v oblasti Lednice-Valtice velmi chladné a mohou být deštivé. Je možné, že bude potřeba si vzít s sebou teplejší oblečení, aby byla návštěva co nejpříjemnější. Procházka po zahradách vypadá krásně i v této roční době, protože se zde nachází mnoho stromů a keřů, kteří mění barvy. Navštívit můžete také četné muzea a pamětihodnosti v této oblasti.

Zima v oblasti Lednice-Valtice může být velmi chladná a mrazivá, s teplotami okolo -5°C. Pokud navštívíte tuto oblast v zimě, měli byste se oblékat velmi teple a mít při sobě pohodlné boty pro procházky. V zimních měsících se také můžete těšit na sníh, a tak si užít například lyžování nebo sáňkování na kopec Žebín.

Jaro v oblasti Lednice-Valtice je krásné a svěží. Teploty se pohybují mezi 10 a 20°C a kvetou zde mnohé rostliny a květiny. Tato oblast je také známá díky svému vinohradnictví a tak nezapomeňte ochutnat místní vína. V jarních měsících se zde také konají různé festivaly a akce, které stojí za návštěvu.

Celkově je oblast Lednice-Valtice krásná a stojí za návštěvu v jakémkoli ročním období. Při plánování návštěvy si ale nepamatuji, že v této oblasti může být různé počasí, a tak si raději vezměte s sebou oblečení na všechny případy. Můžete se těšit na procházky, výlety, místní vína a mnoho dalšího.


Letenka Česko Lednice-Valtice


Letenka Česko Lednice-Valtice - Kombinace Kulturního Dědictví a Krás Národního Parku

Pokud hledáte ideální destinaci pro víkendový výlet nebo dovolenou, letenka Česko Lednice-Valtice by mohla být tou pravou volbou pro vás. Tato kombinace kulturního dědictví a krás Národního parku je zajímavá pro všechny, kteří ocení krásy přírody a historické památky.

Lednicko-valtický areál se nachází na jihu Moravy a zahrnuje nejen zámek, ale také nádherné krajinářské parky s mnoha cennými rostlinami a zvířaty. Tento unikátní komplex přitahuje každoročně tisíce turistů a stává se stále oblíbenější destinací pro turisty z celého světa.

Zámek Lednice je postaven v romantickém stylu a jeho nádvoří je obklopeno arkádami. Uvnitř zámku najdete nádherné fresky, bohatě zdobené stropy a mnoho cenných uměleckých děl. V parku okolo zámku se nachází mnoho zajímavých budov, jako je například Křížový dvůr nebo Nový zámek.

Na druhé straně se nachází zámek Valtice, který je postaven v barokním stylu. Uvnitř najdete mnoho cenných sbírek, jako jsou například porcelán, sklo a porcelánové figurky. Park okolo zámku nabízí nádherné panoramatické výhledy na okolní krajinu.

V okolí zámku Lednice se nachází Národní park Podyjí, který nabízí nejen krásné výhledy, ale také mnoho zajímavých aktivit, jako je například turistika, cykloturistika a jízda na koni. Park je také domovem mnoha vzácných druhů zvířat a rostlin, jako jsou například zlatohlavy orel nebo violka karpatská.

Pokud hledáte krásné spojení kulturního dědictví a přírodních krás, letenka Česko Lednice-Valtice je tou správnou volbou pro vás. Tento unikátní region nabízí nádherné zážitky a nezapomenutelné zážitky pro každého, kdo má zájem o historii, kulturu a přírodu. Tak neváhejte a zarezervujte si letenku a prožijte krásný víkend nebo dovolenou plnou dobrodružství a památek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Česko Lednice-Valtice


Zde jsou některé často kladené dotazy a odpovědi na návštěvu památky Lednicko-valtický areál:

1. Jaké jsou otevírací hodiny památky?

Památky v Lednicko-valtickém areálu mají různé otevírací hodiny v závislosti na sezóně. Informace o aktuálních otevíracích hodinách naleznete na oficiálních webových stránkách.

2. Jakou částku si musím připravit na vstupné?

Cena vstupenek na památky v Lednicko-valtickém areálu je různá v závislosti na věku návštěvníků a na to, které památky chcete navštívit. Podrobnější informace o cenách vstupenek naleznete na oficiálních webových stránkách.

3. Je nutné si vstupenky předem rezervovat?

Rezervace vstupenek před návštěvou památek není nutná, ale může vám ušetřit čas při nákupu vstupenek přímo na místě. Vstupenky lze v případě zájmu rezervovat na oficiálních webových stránkách nebo v informačních centrech.

4. Jsou památky vhodné i pro děti?

Památky v Lednicko-valtickém areálu nabízejí mnoho zajímavých a interaktivních zážitků pro děti, jako jsou například vozy na dráze, jízdy lodí po místních vodních cestách či skvělé hry na obrovských zahradách. Památky proto rozhodně stojí za návštěvu s celou rodinou.

5. Je nutné mít s sebou průvodce při návštěvě?

Návštěva Lednicko-valtického areálu bez průvodce je možná, ale doporučujeme si vypůjčit průvodce, který vám umožní lépe pochopit historii a význam památek, stejně jako si užít bezproblémovou návštěvu. Průvodci se zpravidla nabízejí v informačních centrech.


Dovolená Česko Lednice-Valtice


Pokud hledáte krásné a romantické místo pro dovolenou, doporučujeme vám navštívit Lednice-Valtice, které se nachází v jižní části Česka. Toto úchvatné místo, které je zapsáno na seznam UNESCO díky svému historickému, architektonickému a krajinnému významu, nabízí dokonalé spojení přírody, historie a kultury.

Lednice-Valtice je zároveň největší a nejznámější zahradní a přírodní areál v ČR. Je to kouzelné místo, které můžete navštívit celý rok. Rozkládá se v ploše šesti tisíc hektarů a spojuje si tři historické oblasti - Lednice, Valtice a Podivín. Tento venkovský komplex představuje unikátní doklad uměleckého a technického pokroku a zcela zaslouženě patří na seznam světového kulturního dědictví.

Lednický zámek byl postaven v roce 1668 a o 120 let později, v roce 1790, získala rodina Lichtensteinů panství Valtice. Když se oba rody spojily, v 19. století zde začala obrovská výstavba, která změnila krajinnou podobu. Vznikly zde velkolepé zahrady, hodnotné stavby jako Lednický zámek, Minaret, Kolonáda, chrám sv. Huberta a další. Pohádkové okolí s romantickou krajinou a celou řadou lákadel kontrastuje s propracovaným zahradním designem.

V parku nalezneme úchvatné květinové záhony, cedrové aleje, skalní zahrady, jezírka, fontánky, vzácné stromy a mnoho dalších krás. V minaretu najdeme vyhlídku, odkud se nabízí nádherný pohled na celý areál. Kolonáda a chrám sv. Huberta lákají návštěvníky ke krátké zastávce, na vzdušný dort nebo ledový štrůdl, po nichž se proslavily valtické cukrárny.

Dovolená v Lednicko-valtickém areálu zahrnuje také mnoho možností, jak trávit volný čas. Pro milovníky cyklistiky jsou připraveny cyklistické stezky pro všechny náročnosti. Chcete-li ochutnat výborná vína, doporučujeme návštěvu valtického podzemí a sklípku. Zde si můžete vychutnat vína, která jsou místní specialitou.

Výhodou této oblasti je také poloha blízko k rakouským hranicím. Výlet do Vídně, která leží pouhých 60 km od Lednicka je také skvělou volbou.

Dovolená v Lednicku-Valtickém areálu je jednou z nezapomenutelných zážitků, které si zaručeně zapamatujete. Toto místo nabízí vše, čeho se můžete při dovolené těšit - krásnou krajinu, historii a kulturu, zdokonalenou zahradní architekturu, vynikající vína a další zážitky. Tak neváhejte a navštivte toto místo, zaručeně nebudete litovat!


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách