Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Kazachstán Kolsai Lakes

Ubytování Kazachstán Kolsai Lakes


Kolsai Lakes, nacházející se na území Kazachstánu, patří k nejkrásnějším přírodním turistickým atrakcím této země. Tyto jezera jsou tři a nacházejí se v horách Tian Shan, které se rozprostírají na hranici s Kyrgyzstánem. Pokud plánujete návštěvu této oblasti, budete potřebovat nějaké pohodlné a příjemné ubytování.

V této oblasti najdete mnoho útulných chat, kempů a domů cestovatele, které jsou ideální pro návštěvníky, kteří chtějí zažít přírodu bez nadměrného životního stylu. Můžete také najít mnoho hotelů a penzionů s většími možnostmi ubytování, takže se nemusíte obávat pohodlí.

Jedním z nejoblíbenějších ubytování u Kolsai Lakes je horská chata. Tyto chaty nabízejí útulné ubytování v kouzelném horském prostředí. Tyto chaty jsou ideální pro turisty, kteří chtějí zažít nejkrásnější části této horské oblasti, a být v blízkosti jezer.

Další velmi oblíbenou volbou je kempování. Tentokrát můžete být opravdu v přírodě a zažít tuto krásu naplno. V této oblasti najdete mnoho kempů s moderními vybaveními jako jsou sprchy, toalety a obchody s potravinami, takže nebudete muset nic extrémního tolerovat.

Pokud preferujete větší komfort, určitě si oblíbíte hotely a penziony, které najdete v okolí Kolsai jezer. Tyto hotely nabízejí pohodlné pokoje a klimatizaci, takže se nebudete muset obávat horka během vaší návštěvy. A navíc jsou uspořádány tak, aby měly nádherný výhled na jezera a okolní horu.

Celkově platí, že v této oblasti najdete mnoho možností ubytování, ať již preferujete komfort nebo kouzlo přírody. Zvažte vaše preference a budete moci najít to pravé ubytování, které vám umožní plně si užít krásy Kolsai Lakes.


Dovolená Kazachstán Kolsai Lakes


V Kazachstánu se nachází mnoho krásných a nedotčených přírodních rezervací a území, které těžko najdeme kdekoli jinde v Evropě. Jedním z těchto míst jsou Kolsai Lakes, které se nachází v jihovýchodní části Kazachstánu v oblasti Almaty. Pokud máte rádi přírodu a chcete navštívit něco mimořádného, Kolsai Lakes budou určitě tím pravým místem pro vaši dovolenou.

Kolsai Lakes jsou tři jezera navzájem spojená řekou Kolsai. Voda v jezerech je krásně azurová a čistá, okolní hory poskytují nejen nádherné výhledy, ale také dávají prostor pro většinu zdejších aktivit. Jezera se nacházejí v nadmořské výšce 1 700 až 2 800 metrů nad mořem. První Kolsai jezero je nejsnazší a nejčastěji navštěvované, druhé Kolsai jezero vyžaduje trochu náročnější pěší túru a třetí Kaindy Lake je přístupné pouze po silnici.

Nejlepší čas na návštěvu Kolsai Lakes je v letních měsících od června do září, kdy jsou teploty příjemné a kvetou zdejší louky plné květin. Mezi populární aktivity patří pěší túry, horská kola, rybaření a vodní sporty na jezeře. V létě lze zde taktéž tábořit a užívat si krásy okolní přírody.

V okolí Kolsai Lakes najdete mnoho horských turistických stezek, z nichž některé vedou až k divokým říčkám na konci kaňonů. Některé trasy vedou i k místům s vysokým vodopádem, odkud můžete nejen pozorovat panoramatický výhled, ale také si užít osvěžující ochlazení. Kolsai Lakes jsou tedy ideálním místem pro aktivní dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Pokud se chystáte na dovolenou do Kazachstánu, určitě byste neměli vynechat Kolsai Lakes. Kromě krásných výhledů a neopakovatelného přírodního zážitku zde najdete také vynikající možnosti pro odpočinek a sportovní aktivity. V Kolsai Lakes se můžete naplno těšit krásám tohoto malého koutku Kazachstánu a odejít zde s nezapomenutelnými zážitky.


Letenka Kazachstán Kolsai Lakes


Pokud hledáte nádherné krajiny, které vás ohromí svou jedinečností a nedotčeností přírody, pak Kazachstán a Kolsai Lakes jsou pro vás tou správnou volbou. Letenka do Kazachstánu a následné cestování k jezerům Kolsai Lakes vám nabídne nezapomenutelný zážitek, plný krás a kouzla divoké přírody.

Kolsai Lakes jsou skupinou tří jezer v pohoří Tien Shan, ležící v jihovýchodním Kazachstánu. Tyto jezera jsou pro svou nedotčenost a krásu vynikajícím turistickým cílem a staly se oblíbeným místem pro mnoho cestovatelů z celého světa.

V průběhu prohlídky Kolsai jezer se návštěvníci dostanou k prvnímu ze tří jezer, který se nazývá Kolsai-1. Nachází se v nadmořské výšce 1 818 m a je obklopen členitými horami a zalesněnými svahy. Pokud se cestovatelé vydají stezkou dál, dostanou se k druhému jezeru Kolsai-2, které se nachází v nadmořské výšce 2 252 m. Toto jezero je snem každého fotografa a jeho nádherné zlatavé vody se odráží na obklopujících se horách. Posledním jezerem je Kolsai-3, které se nachází nad druhým jezerem a je obklopeno ledovcovými vrcholy a zalesněnými svahy.

Cesta k jezerům Kolsai Lakes je nádherná a nabízí turistům nádherný výhled na horské hřebeny a divokou přírodu Kazachstánu. Cestovatelé také mohou navštívit nedalekou Bauryzhanova díru, což je klec, kterou dal postavit vojevůdce z 19. století na ochranu hory od různých zvířat.

Pokud hledáte uklidňující místo, kde se můžete na chvíli zastavit a vychutnat si krásy přírody, pak jsou Kolsai Lakes tou správnou volbou pro vás. Tato oblast nabízí turistům spoustu možností, jak strávit příjemnou dovolenou a objevit kouzlo divoké přírody.

Pokud se rozhodnete pro cestu do Kazachstánu, nezapomeňte si pořídit letenku s předstihem a vybavit se nezbytným vybavením, které by vám mohlo přijít vhod během vaší cesty. A ať už se vydáte na dobrodružství k jezerům Kolsai Lakes, nebo na jiná úchvatná místa v Kazachstánu, budete mít jistě nezapomenutelný zážitek plný krás a přírodního půvabu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kazachstán Kolsai Lakes


1. Kam se v Kazachstánu nacházejí jezera Kolsai Lakes?

Jezera Kolsai Lakes se nacházejí v jihovýchodní části Kazachstánu, blízko hranice s Kyrgyzstánem.

2. Jaké jsou vstupní poplatky do národního parku Kolsay Lakes?

Vstup do národního parku Kolsay Lakes je zdarma, ale návštěvníci musejí zaplatit poplatek za parkování vozidla.

3. Jaký je nejlepší čas na návštěvu jezer Kolsai Lakes?

Nejlepší čas na návštěvu jezer Kolsai Lakes je od června do září, kdy je zde příjemné letní počasí.

4. Je možné tábořit u jezer Kolsai Lakes?

Ano, táboření je povoleno v předem určených místech a je nezbytné mít s sebou veškeré potřebné vybavení.

5. Jak se dostat k jezerům Kolsai Lakes?

Nejbližším letištěm je v Almaty, odkud je možné se dostat autobusem nebo pronajatým vozidlem. Alternativně je možné jet z Almaty do Satybaldy a odtud pokračovat pěšky nebo na koni.

6. Jaká je nadmořská výška jezer Kolsai Lakes?

První jezero Kolsai Lakes se nachází v nadmořské výšce 1 818 metrů, druhé jezero je v nadmořské výšce 2 252 metrů a třetí jezero je v nadmořské výšce 2 850 metrů.

7. Jsou jezera Kolsai Lakes ledovcového původu?

Ano, jezera Kolsai Lakes jsou ledovcového původu a vznikla během pleistocénu před více než 10 000 lety.

8. Kde se dají najmout průvodci pro výlet k jezerům Kolsai Lakes?

Průvodci se dají najmout v okolních obcích a vesnicích nebo přes cestovní agentury v Almaty. Mnoho z nich mluví anglicky.

9. Je potřeba mít s sebou potraviny na výlet ke jezerům Kolsai Lakes?

Ano, je doporučeno mít s sebou dostatek vody a jídla během výletu, protože na mnoha místech není k dispozici občerstvení.

10. Jak dlouhý je výlet ke všem třem jezerům Kolsai Lakes?

Celková délka výletu závisí na rychlosti a zručnosti návštěvníka, ale běžně trvá 2-3 dny.


Počasí Kazachstán Kolsai Lakes


Kazachstán by mohl být pro mnoho turistů neznámou destinací, ale to se může brzy změnit. Kolsai Lakes v jihovýchodním Kazachstánu je jedním z nejmalebnějších míst na světě, které láká turisty z celého světa. Tato oblast je proslulá svými alpskými zážitky, krásnými jezery a okouzlující přírodou.

Kazachstán se nachází v centrální Asii a je druhou největší zemí na světě. Kolsai Lakes se nachází v Almatinské oblasti na jihovýchodě země. Tato oblast nabízí úchvatné scenérie, jako jsou horské vrcholy, řeky a vodopády.

V létě může být v Kolsai Lakes hodně horko, teplota se může vyšplhat až na 30°C. Nejlepší období pro návštěvu této oblasti je na jaře a na podzim, kdy je počasí mnohem příjemnější a teploty jsou mírnější. V těchto měsících můžete očekávat nejlepší podmínky pro turistiku.

Na jaře můžete obdivovat kvetoucí zahrady divokých květin, zatímco na podzim nabízí okolní krajina různé odstíny zelené a zlaté barvy, které se odrážejí na hladině jezer. Návštěvníci mohou také vidět migraci zvířat, jako jsou koně, kozy a ovce. Je to dech beroucí zážitek, který se nezapomíná.

Kolsai Lakes jsou tvořeny třemi překrásnými jezery, které se nacházejí mezi vrcholy hor Tian Shan. Tyto jezera jsou napájena řekou Kolsay, která je ústředním bodem celé oblasti. Jedno z jezer, Kolsai One, je oblíbeným místem pro rybáře, protože zde můžete najít mnoho druhů ryb. Turisté zde také mohou kempovat a užívat si krásy přírody.

Další zajímavostí této oblasti je město Saty, které se nachází poblíž Kolsai Lakes. Můžete navštívit tradiční trhy a obdivovat místní umělecké řemesla.

Vzhledem k tomu, že Kolsai Lakes se nachází v oblasti Tian Shan, ujistěte se, že si přinesete vhodné vybavení pro horskou turistiku. Návštěvníci by měli mít s sebou dostatek vody, ochranných krémů proti slunci a také kvalitní obuv pro turistiku.

Kolsai Lakes jsou tedy velmi speciálním místem, které nabízí krásné scenérie, zážitky a zábavu pro turisty z celého světa. Jestliže plánujete návštěvu Kazachstánu, nenechte si Kolsai Lakes ujít a užijte si jedinečný zážitek!


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách