Plastové boty Melissa přichází s novou kolekcí FW 2017

1. červen 2017

Nová kolekce plastových bot Melissa pro podzim a zimu 2017 je tady, a to s naprostým předstihem. Značka Melissa pochází z Brazílie a v Brazílii mají příznivé počasí po celý rok, proto je kolekce pro podzim a zimu pro nás vlastně ideální zejména na jaro, léto a podzim. A jaké kousky nová kolekce nabízí? Voňavé, plastové a absolutně top, mimochodem pojďme si je představit. 

V této kolekci převládají podzimní barvy – karamelová, vínová, khaki, černá, tmavě modrá, bronzová, béžová a pudrová, které jsou celoroční. Samozřejmě se jedná opět o balerínky s masivní aplikací na špičce, boty na platformě, na klínku, sandály, ale také mokasíny nebo holínky Melissa. Novinkou jsou bezpochyby baleríny s mohutnou aplikací na patě, které vypadají skvěle a jsou opravdu ojedinělé. Letos navíc opět ,,frčí” špičaté modely, a tak ani Melissa nezůstává pozadu.

Nejen baleríny Melissa jsou plastovou záležitostí, plastový materiál Melflex je totiž doménou značky, a tak si můžete směle představit v tomto provedení právě již zmíněné mokasíny nebo holínky. Všechny boty Melissa jsou napuštěné neodolatelnou žvýkačkovou vůní, která nikdy nevyprchá a většina disponuje měkkou, paměťovou a maximálně pohodlnou vnitřní stélkou, a tak v nich můžete klidně strávit celý den.

Konrétně tyto holínky Melissa jsou vlastně 2 v 1, po odepnutí vršku totiž získáte kotníkové kousky. Ty zkrátka musíte mít. Disponují měkkou stélkou a gumovou vsadkou pro snadné obouvání.