Nová kolekce luxusních plastových bot Melissa SS18 je tu!

29. leden 2018

Nová kolekce plastových bot Melissa pro jaro/léto 2018 je tady, a to značí jediné, jaro se pomalu, ale jistě blíží. Všechny milovnice těchto voňavých krásek zbystřete zrak! Nová kolekce SS 18 je plná luxusních a stylových kousků, od pantoflů, sandálů, balerín, až po tenisky, které budou opět MUST HAVE letošní sezóny.

Na začátek vám ještě rádi připomeneme, proč značku Melissa tolik milujeme! Zaprvé, jsou vyráběné ze speciálního materiálu Melflex, který je voděodolný, lehký, měkký a přizpůsobivý. Zadruhé jsou napuštěné voňavou esencí, která připomíná sladké žvýkačky, a tato vůně NIKDY nevyprchá. A co navíc provoní vám celý botník. A zatřetí většina kousků má paměťovou vnitřní stélku, takže jsou úžasně pohodlné a vy je na nohách ani necítíte.

A s čím konkrétně nová kolekce přichází? Na to se pojďme podívat. Módní světe div se, ale za absolutní top letošní kolekce značky Melissa považujeme plastové tenisky. Tenisky, vyrobené ze speciálního plastového materiálu Melflex, tenisky úžasně vonící a navíc mají tak specifickou barvu, že je sladíte k jakémukoliv outfitu. Ke kalhotám, k sukním i k šatům.

Ani v letošní kolekci nesmějí chybět oblíbené baleríny. Znovu zde najdete klasické balerínky se skrytým klínkem, dírkou na špičce a mohutnou ozdobou, baleríny navržené oblíbeným návrhářem Jeanem Jasonem Wu, a také špičaté krásky s elegantním páskem přes nárt.

S naprostou jistotou vám můžeme říci, že sandály jsou letos no.1. A to konkrétně sandály na platformě s výraznými pásky přes nárt. Samozřejmě značky Melissa nabízí i jiné designové kousky v různobarevném provedení. Co by ale ve vašem letním botníku rozhodně chybět nemělo, jsou pantofle Melissa. Garantujeme vám, že jakmile obujete na nohy, už je nebudete chtít sundat. Nejen, že jsou stylové, ale také maximálně pohodlné.  A to zkrátka chcete!