Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Madagaskar Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve

Ubytování Madagaskar Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve


Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve je jedno z nejkrásnějších a nejzajímavějších míst, které lze navštívit na Madagaskaru. Nachází se na západě ostrova a je součástí světového dědictví UNESCO. Chráněné území zahrnuje asi 153 000 hektarů lesů, řek a skalního labyrintu, což z něj činí ideální destinaci pro turisty hledající neopakovatelnou přírodní krásu a zážitky.

Ubytování v Tsingy de Bemaraha je spíše omezené, ale existují různé možnosti, jak zde strávit noc. Pro návštěvníky, kteří chtějí zažít přírodu plně, je nejlepší volbou táboření. K dispozici jsou stanové kempy v blízkosti vjezdů do chráněného území a turisté mohou strávit noc pod hvězdami v srdci Madagaskarské džungle.

Pokud je pro vás táboření méně přitažlivé, mohou vám nabídnout pobyt v některém z místních hotelů v přilehlých obcích. Ty jsou obvykle ve vzdálenosti několika kilometrů od rezervace. Tyto hotely nabízí různé typy pokojů, od základních po luxusní. Všechny z nich jsou vybaveny potřebným vybavením, jako jsou postele, ložní prádlo a vlastní koupelna.

Pro turisty, kteří hledají nejlepší možnost ubytování, existují i ​​luxusní apartmány a bungalovy, které nabízí fantastické pohodlí a stylový interiér. Tyto příjemné a komfortní ubytovací možnosti se nacházejí přímo v chráněném území a nabízejí nádherný výhled na okolní džungli.

Kromě různých typů ubytování mohou turisté využívat také různé aktivity a zážitky, které chráněné území Tsingy de Bemaraha nabízí. Mezi nejpopulárnější patří trekking, kanoistika, drsné terénní jízdy, horolezectví nebo pozorování místní fauny a flóry.

Mnoho turistů, kteří se rozhodli navštívit Tsingy de Bemaraha, zůstávají zde jen několik dní nebo týdnů, ale jiní plánují pobyt na měsíce. Chráněné území Tsingy de Bemaraha je jedním z nejúchvatnějších a nejkrásnějších alkoholů, které lze navštívit na Madagaskaru a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky. Ubytování zde rozhodně stojí za zvážení, ať už se rozhodnete pro táboření, pobyt v hotelu nebo luxusní apartmány, Tsingy de Bemaraha vás s jistotou překvapí svou krásou.


Letenka Madagaskar Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve


Madagaskar je jednou z nejkrásnějších zemí na světě, která je plná fascinujících přírodních krás a zajímavostí. Jednou z nejzajímavějších lokalit je Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve, která se nachází na západě země.

Tato oblast je jednou z největších a nejvýznamnějších přírodních rezervací Madagaskaru. Byla založena v roce 1927 a v roce 1990 byla zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Chrání více než 1 575 km2 území a je domovem mnoha ohrožených druhů rostlin a živočichů.

Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve je známá pro své unikátní krajinu, která je tvořena skalními věžemi a hroty, které vytvářejí ostny, obdobné těm, které se nacházejí v krasových jeskyních. Tyto skalní útvary jsou zdejší dominantou a vytváří opravdu unikátní zážitek.

Rezervace je domovem mnoha endemických druhů rostlin a živočichů, jako jsou například lemuři, paosy, tenreky, gekoni a ještěrky. Tuto přírodní krásu můžete objevovat při prohlídce pěšky, kdy můžete překonávat útesy, brodit řeky a chodit přes provazy a mosty. Cestou si můžete všimnout krásných orchidejí, vodopádů a jeskyní.

Pro návštěvníky je možné zakoupit různé balíčky, které zahrnují různé aktivity a zážitky. Například okruh po Tsingy de Bemaraha, který trvá přibližně 5 hodin, nebo vícedenní túru, během které budete přenocovat v táboře uprostřed divoké přírody.

Pokud chcete shlédnout jedinečné přírodní krásy a užít si zážitky, které se budou jistě vryt do vaší paměti na dlouho, rozhodně stojí za to navštívit Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve. Tuto exotickou destinaci si můžete zařídit díky mnoha cestovním kancelářím a off-road turistickým agenturám, které nabízejí výlety do této oblasti.


Počasí Madagaskar Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve


Madagaskar je známý nejen svými exotickými zvířaty, ale také svými úchvatnými přírodními krajinami, jako je například Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve, chráněná oblast v západní části země. Jedná se o skalnaté útvary, které jsou vytvořeny erozí vápencové skály a nabízejí jedinečné zážitky pro turisty, kteří se sem vypraví.

Vysoké sloupy vápencové skalního útvaru v Tsingy de Bemaraha jsou jedinečné a kolosalní. Jsou to útvary, které se táhnou na mnoha kilometrech a vytvářejí komplikované kotle a divoké rozštěpení. Některé z nich dorůstají až do výše 50 metrů a vypadají jako ostré jehly nebo jako z médií se znalostmi o filmové sci-fi podobné vesmírným korábům.

Tsingy de Bemaraha je také domovem mnoha zvířat, rostlin a dalších organismů. Mezi nejznámější patří lemur kusus, zelená gekoní čumáček, vodní ropucha, varaní růženec a množství druhů ptáků. Mnoho z těchto druhů je endemických, to znamená, že se vyskytují pouze na ostrově Madagaskar.

Počasí v Tsingy de Bemaraha je velmi variabilní, během roku se zde můžeme setkat s různými klimatickými podmínkami - od suchých a horkých dnů k mokrým a deštivým. Průměrná roční teplota dosahuje 20-25 ° C a díky tomu je Tsingy de Bemaraha perfektní destinací pro turisty po celý rok.

Nejlepší čas pro návštěvu Tsingy de Bemaraha však záleží na vašich osobních preferencích. Pokud máte rádi svěží počasí, může být nejvhodnější čas koncem období dešťů, tedy od poloviny října do prosince. Pokud vám kromě méně vlhkého a chladného počasí záleží na pozorování endemických druhů fauny a flóry, nejlepší doba na návštěvu je v období květen až říjen.

Tsingy de Bemaraha strict nature reserve je opravdu jedinečným místem na Madagaskaru, které stojí za to navštívit. Vhodnou obuv a oblečení na horolezeckou výpravu není nutné zapomenout, protože takováto výprava se jistě stane nezapomenutelným zážitkem.


Nejčastější dotazy a odpovědi Madagaskar Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve


1. Co je Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve a proč je tak unikátní?

Tsingy de Bemaraha je přírodní rezervace na Madagaskaru, která je součástí UNESCO světového přírodního dědictví. Je chráněna kvůli své neobvyklé geologii a ekologii, která zahrnuje rozsáhlou oblast skalních útesů, jeskyní, soutěsek, jezer a lesů. Tento světový přírodní dědictví zahrnuje svěží druhy flóry a fauny.

2. Jak se dostat do Tsingy de Bemaraha?

Tsingy de Bemaraha se nacházejí na západním pobřeží Madagaskaru. Nejsnadnější způsob, jak se sem dostat, je letět do města Morondava a poté cestovat po silnici do obce Bekopaka, kde se nachází vstup do rezervace.

3. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Tsingy de Bemaraha?

Nejlepší čas na návštěvu Tsingy de Bemaraha je v období sucha, které trvá od května do listopadu. V tomto období jsou cesty suché a překážek je méně, což usnadňuje průchod skalnatým terénem.

4. Jaké aktivity jsou k dispozici v Tsingy de Bemaraha?

V rezervaci jsou k dispozici různé aktivity, jako jsou pěší túry, výlety do jeskyní, koňské výlety, kanoe, plovoucí kempování a další. Každá z aktivit je vedená profesionálním průvodcem.

5. Co je potřeba mít při návštěvě Tsingy de Bemaraha s sebou?

Při návštěvě rezervace je důležité mít s sebou odpovídající oblečení a obuv. Doporučujeme nosit pohodlné boty, které kryjí kotníky, a oblečení vhodné pro turistické aktivity. Dále je třeba myslet na dostatek vody a jídla, protože v rezervaci není mnoho obchodů a restaurací.


Dovolená Madagaskar Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve


Madagaskar je ostrov, který je plný neuvěřitelných přírodních krás. Jednou z nejkrásnějších částí Madagaskaru je Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve, což je chráněná oblast o velikosti 1 575 km² v západní části ostrova. Toto území je jedním z největších skalních lesů na světě a oblast, kde najdete mnoho neuvěřitelných přírodních úkazů.

Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve se nachází v oblasti Menabe v provincii Toliara. Tento chráněný prostor je jedním z největších na Madagaskaru a je rozdělen do dvou částí: Velké tingy (Grand Tsingy) a Malé tingy (Petit Tsingy). Obě části jsou skalnaté, s množstvím malebných skal a roklí.

Velké tingy je největší skalnatý les v oblasti a pokrývá na ploše asi 72 340 hektarů. Jsou zde impozantní věže z vápence, které vytvářejí magické krajiny, zatímco malé tingy pokrývají plochu asi 50 810 hektarů a vypadají trochu jinak. Oba prostory si zaslouží návštěvu, protože nabízejí velmi odlišný pohled na tuto úžasnou oblast.

Pokud se Chystáte navštívit Tsingy de Bemaraha, určitě si s sebou vezměte funkční a pohodlné oblečení, boty s pevnou podrážkou a ochrannou přilbu, protože trasy jsou náročné a nebezpečné. Pro některé je to však stále málo. Několik se nechá unést intense emotion. Adrenaline junkies mohou absolvovat Via Ferratu, což je druh ferraty, která zabírá část Velkého tingy. Při této cestě se můžete dívat na nádherné scenérie z velké výšky a pozorovat neuvěřitelnou flóru a faunu.

Díky divočině, nedostatku cest a turismu se Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve staly útočištěm pro různé druhy fauny a flóry. Mezi zvířaty, která najdete v této oblasti, jsou vrabčáci, lemur rákosní (bamboo lemur) a lemur hnědý (brown lemur), Ježura zploštělá a Jelien nosorožcovitý.

Při procházení oblastí budete moci také pozorovat ohromné baobaby a vodopády. Návštěva parku Tsingy de Bemaraha je zážitkem, který si budete pamatovat po celý život. Pokud hledáte nové a neobvyklé zážitky, tak Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve je přesně místo, kam byste měli zajet.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách