Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Maledivy Hulhumale

Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Hulhumale


1. Jak se dostat na Maledivy Hulhumale?
Na Maledivy Hulhumale se lze dostat pouze letadlem. Mezinárodní letiště Velana International Airport se nachází na sousedním ostrově a zde přiletíte s mezinárodními aerolinkami, např. Qatar Airways, Emirates nebo Etihad Airways. Z letiště se na Hulhumale dostanete trajektem, který jezdí každých 20-30 minut.

2. Lze se na Maledivách potápět a šnorchlovat?
Ano, potápění a šnorchlování jsou na Maledivách obvyklými aktivitami. Výhodou Hulhumale je, že má mnoho běžně přístupných míst k šnorchlování. V okolí Hulhumale se nacházejí i velmi pěkné místa k potápění. Pokud nejste potápěčem, ale chtěli byste zkusit šnorchlování, doporučujeme výlet lodí na méně známé laguny.

3. Jaké jsou nejlepší pláže na Maledivách Hulhumale?
Maledivské pláže patří k nejkrásnějším na světě. Na Hulhumale se nachází několik krásných pláží, jako například pláž Hulhumale, která se táhne celou délkou ostrova, pláž Secret Beach nebo pláž Hulhumale North.

4. Kam se na Maledivách Hulhumale podívat?
V blízkosti Hulhumale se nachází mnoho krásných míst. Pokud chcete navštívit jiný ostrov, může být dobrým cílem třeba návštěva ostrova Masjid al Salam. Pokud se chcete podívat na místní kulturu a zvyky, navštivte Muzeum Maldivského národa nebo Islámský centrum Malediv.

5. Jaké jsou nejlepší aktivity na Maledivách Hulhumale?
Kromě potápění a šnorchlování se na Maledivách dají podniknout i další krásné aktivity. Můžete si například pronajmout kajak, jet na windsurfing nebo na vodní skútr. Velmi oblíbenou aktivitou je i rybaření, během kterého se můžete těšit na úlovky jako například tuňáka, mahimahi nebo úhoře. V neposlední řadě vás na Maledivách čeká též výborná mořská kuchyně.


Dovolená Maledivy Hulhumale


Maledivy Hulhumale jsou jedním z nejkrásnějších a nejexotičtějších míst na světě. Tento malý ostrov se nachází v Indickém oceánu a je součástí Malediv, souboru nejjižnějších ostrovů na světě. Maledivy jsou známé svými písečnými plážemi, průzračnými vodami a úžasnou faunou a flórou.

Co je ale Hulhumale? Hulhumale je uměle vytvořený ostrov, který se nachází v blízkosti hlavního města Male. Ostrov byl vytvořen jako řešení pro nedostatek prostoru v Male. Hulhumale je ideální destinací pro turisty, kteří chtějí zažít kouzlo Malediv bez nutnosti utrácet velké sumy peněz. Hulhumale je mnohem cenově dostupnější než jiné ostrovy v Maledivách.

Dovolená na Maledivách Hulhumale se skládá z mnoha aktivit, které si můžete užít. Nejvýznamnější z nich je samozřejmě koupání v moři. Vody kolem Hulhumale jsou průzračné a ideální pro šnorchlování a potápění. Kromě koupání v moři můžete také užít například projížďky lodí, rybaření, surfování, jízdu na banánu nebo sepotápět do místní kuchyně a ochutnat skvělá místní jídla.

Další výhodou dovolené na Maledivách Hulhumale je, že je to ideální základna pro výlety do okolních oblastí. Například Excursion Island, nebo různé rezervace s ochranou mořských želv a delfínů. Je to také skvělá příležitost pro turisty, kteří chtějí poznat více o maledivské kultuře a historii.

Hulhumale má také mnoho městských výhod. Nachází se zde například několik obchodů, restaurací a kaváren. Můžete si tedy užít klasické maledivské jídlo, nebo si zajít na romantickou večeři pod hvězdami. A pokud máte hodně energie, můžete se vydat na noční prohlídkou ostrova, kdy uvidíte jak je život v Maledivách i po setmění opravdu plný života.

Celkově je Malediva Hulhumale skvělou destinací pro turisty, kteří chtějí zažít exotiku, kouzlo a dokonalost Malediv, ale stále se držet nějakého rozpočtu. Kromě toho, že zde můžete zažít ideální dovolenou, získáte také možnost poznat místní kulturu a zvyky. Dovolená na Maledivách Hulhumale je jeden z nejlépe střežených tajemství turistického světa.


Ubytování Maledivy Hulhumale


Maledivy jsou synonymem pro krásné pláže, tyrkysově modrou vodu a luxusní hotely. Pokud se ale chystáte na Maledivy, ale nechcete utrácet velké peníze za ubytování, můžete zvážit návštěvu na ostrově Hulhumale.

Hulhumale je umělý ostrov, který byl vytvořen jako reakce na rostoucí počet obyvatel Malediv. Nachází se jen několik minut jízdy od mezinárodního letiště Male. Díky své výhodné poloze můžete z Hulhumale snadno navštívit mnoho dalších Maledivských ostrovů.

Na Hulhumale najdete řadu ubytovacích možností v různých cenových kategoriích. Pokud vám nevadí společné pokoje, můžete se ubytovat v centru města za velmi nízkou cenu. Pokud preferujete soukromí, nabízí se vám možnost ubytování v menších hotelsech a penzionech. Tyto ubytovací možnosti nabízejí dobrou kvalitu za rozumnou cenu.

Pro ty, kteří chtějí zažít Maledivy ještě intenzivněji, nabízí se také možnost pobytu u místních rodin. Tuto možnost je ale nutné předem zjistit a domluvit si ji s místním cestovním agentem.

Hulhumale je také často navštěvována turisty díky svému malejru, což je typická maledivská tržnice s místními suvenýry a potravinami. Dále zde najdete hned několik restaurací, kaváren a barů.

Kromě toho má Hulhumale také krásné pláže, kde se můžete opalovat a plavat v čisté vodě. Pláže jsou pečlivě udržovány a nacházejí se v blízkosti většiny ubytování na ostrově.

Celkově lze říct, že Hulhumale nabízí cestovatelům skvělou alternativu ke dražšímu ubytování na soukromých ostrovech. Výhodou je především jeho umístění, které umožňuje snadnou dostupnost k dalším ostrovům a zároveň je cenově přijatelné pro většinu cestovatelů.


Letenka Maledivy Hulhumale


Letenka na Maledivy Hulhumale - nezapomenutelná dovolená v ráji

Pokud hledáte dokonalou letní dovolenou, Maledivy jsou místem, které by vám rozhodně nemělo uniknout z očí. Tento ostrovní ráj nabízí neuvěřitelně bílé písečné pláže, jasné tyrkysové moře a nekonečné možnosti pro potápění a šnorchlování. Pokud se rozhodnete pro návštěvu Malediv Hulhumale, můžete zažít jedinečné zážitky a utéct od každodenní rutiny.

Když už si stanovíte datum svého pobytu, důležité je rovněž zvolit tu správnou letenku. Let na Maledivy trvá zhruba 12 - 14 hodin a ceny se mohou velmi lišit. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme hledat letenky v mimo sezóně, tedy v období, kdy není tak velký nápor turistů. Na druhé straně, pokud se rozhodnete jet v období Vánoc nebo Velikonoc, můžete se těšit na magické atmosféře. V každém případě se vyplatí sledovat slevy na letenky a porovnávat jejich ceny.

Maledivy jsou tvořeny 26 atolů, kde se těch největších hromadí kolem hlavního města, Malé. Hulhumale je jedním z největších ostrovů Malediv, a to s výškou pouhých 1,5 metru nad hladinou moře. Dříve sloužil jako umělý násep pro ochranu hlavního města Male před přírodními katastrofami, ale dnes se stal oblíbeným cílem turistů. V nedávné době tu byla postavena řada hotelů a resortů, aby návštěvníky dokonale hostily v pravém západním stylu.

Nemůžeme nezmínit podmořský svět Malediv, kde je těžké popsat, jak krásný a zároveň i děsivý je. Připadáte si tu jako v jiném světě, plném nejrůznějších druhů ryb, korálů a dalšího oceánského života. Mnoho hotelů nabízí nejrůznější aktivity spojené s potápěním a šnorchlováním, včetně návštěvy míst, kde se můžete spolupodílet na ochraně životního prostředí.

Maledivy jsou také místem, kde se můžete konečně zastavit a užít si klidné chvíle s vašimi blízkými na bílé pláži. Malé a okolní ostrovy jsou tak malebné a klidné, že si snadno vytvoříte pocit, že je celý ostrov vlastně jen vás a vaše rodinu.

V Maledivách také nikdy nedojdete nádherných výhledů a fantastického jídla. Každý hotel nabízí restaurace, které dokážou hostům poskytnout kulinářský zážitek bez obdoby. Obecně se tu vaří hlavně ryby a mořské plody, ale do těchto těstovin se dokáží dostat různé druhy masa a zeleniny. Nechte se tedy unášet vůní a chutěmi tohoto ráje na Zemi.

Letenka na Maledivy Hulhumale je nákladnou záležitostí, ale stojí za to investovat svůj čas a finance do výletu na tuto krásnou destinaci. Kempování na bílé pláži u tyrkysově modrého moře, nekonečné šnorchlování v podmořském světě, relaxace na lehátku s koktejlem v ruce a zhluboka polknutým klidem – to je to, na co se můžete těšit. Tak neváhejte a začněte plánovat svůj vysněný výlet na Maledivy, kde se setkáte s dokonalou přírodou a nezapomenutelným luxusem!


Počasí Maledivy Hulhumale


Maledivy jsou tropickým rájem nabízejícím poloprázdné bílé pláže, azurem modré vody a úchvatné podmořské scenérie. Hulhumale je malý uměle vybudovaný ostrov ležící jen několik minut od hlavního města Male.

Hulhumale má typické tropické klima - horké po celý rok s teplotami neklesající pod 25 °C. Nejteplejší měsíce jsou březen a duben, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 32°C. Malý národní průchod protékající mezi Male a Hulhumale funguje jako chladič vzduchu, což umožňuje, aby se teploty snizovaly až na pohodlných 22 °C v noci.

Déšť na Maledivách není výjimkou, ale většinou trvá jen krátkou chvíli a poté opět na obloze září slunce. Nejvíce srážek spadne v období od května do října. Ty mohou být někdy intenzivnější a způsobit tak problémy nejen pro turisty, ale i pro zdejší obyvatele.

Když se rozhodujete o vaší návštěvě Malediv a Hulhumale, nejdůležitější je zvažovat období sezóny. Nejlepší doba pro cestování je zpravidla od listopadu do března, kdy je suché období. V tomto období můžete očekávat největší počet turistů a také vyšší ceny. Pokud hledáte výhodnější ceny a vyhýbat se turistickému ruchu, můžete vyrazit v období dešťů od dubna do října. S trochou štěstí se může stát, že si užijete několik slunečných dnů po deštivé noci.

Maledivy jsou bezpochyby krásným a nádherným rájem. Hulhumale samotný nabízí mnoho aktivit na překonání projiných dnů. Přestože je klima celoročně horké, stále se vyplatí zvážit nejvhodnější období sezóny pro vaši návštěvu. Vyberte si nejvhodnější období pro svou cestu a užijte si jedinečnou krásu Malediv a Hulhumale.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách