Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Nizozemsko Scheveningen

Letenka Nizozemsko Scheveningen


Nizozemsko je známé nejen pro své historické města, ale také pro krásné pláže u Severního moře. Určitě byste neměli propustit návštěvu města Scheveningen, které patří mezi nejoblíbenější pláže v celé zemi.

Scheveningen se nachází jen několik kilometrů od hlavního města Nizozemského království - Haagu. Má perfektní polohu, která umožňuje snadné spojení s ostatními městy v Nizozemsku. Pokud se chcete dostat do Scheveningenu z jiného města, neexistuje větší problém. Stačí si koupit letenky, které jsou velmi cenově dostupné.

Doprava do Scheveningenu není problémem. Letišťem nejdále, ale zároveň nejpohodlnějším, je Amsterdamské letiště Schiphol. Zde můžete najít pravidelné autobusové spoje, kterými se dostanete do centra města Haagu. Odtud se můžete dostat do Scheveningenu tramvají, autobusem nebo vlakem. Doba cesty z Amsterdamského letiště Schiphol do Scheveningenu trvá zhruba hodinu.

Scheveningen patří mezi nejoblíbenější pláže v Nizozemsku díky svému písečnému pobřeží a famózní atmosféře. Toto místo nabízí množství nejrůznějších aktivit, jako například vodní sporty, letní koncerty, a mnoho dalšího. Kromě toho jsou v okolí pláže mnohé restaurace, kavárny a bary, což může být skvělým místem pro relaxaci po dni stráveném surfováním, plaváním, kajakem nebo jinými aktivitami.

Scheveningen má také mnoho námořních atrakcí, jako například akvárium, lodi a přímo u pláže se nachází několik výborných muzeí.

Zkrátka, pokud hledáte skvělé místo pro dovolenou nebo jednodenní výlet k moři, Scheveningen by mělo být na vašem seznamu. Pohodlně a rychle se k němu dostanete nákupem levných letenek a při plánování cesty si můžete užít množství skvělých aktivit a zážitků.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nizozemsko Scheveningen


1. Co je Scheveningen zač a kde se nachází?
Scheveningen je přímořské letovisko v Nizozemsku, které se nachází asi 3 km od centra Haagu.

2. Jak se dostat do Scheveningenu?
Nejsnadněji se do Scheveningenu dostanete tramvají číslo 1 a 9 z centra Haagu. Můžete také jet autobusem nebo vlakem.

3. Co stojí za návštěvu v Scheveningenu?
V Scheveningenu si můžete užít plážové aktivity, návštěvu akvária Sea Life, prohlídku majáku, procházku na molu, návštěvu muzea Beelden aan Zee nebo si zahrát v kasinu.

4. Jaký je v Scheveningenu průměrný počasí?
Průměrná teplota v létě je okolo 20-25 stupňů Celsia, ale může být i horko. V zimě jsou průměrné teploty kolem 5-10 stupňů Celsia.

5. Parkování v Scheveningenu - kde parkovat a jaké jsou ceny parkovného?
V Scheveningenu najdete mnoho parkovišť, ale ceny se mohou lišit od místa k místu. Cena se pohybuje okolo 3,50 EUR za hodinu.

6. Existuje nějaká turistická karta pro návštěvu Scheveningenu?
V Haagu můžete zakoupit turistickou kartu, která je platná v celém městě včetně Scheveningenu. S touto kartou máte přístup k mnoha atrakcím a můžete zdarma cestovat ve veřejné dopravě.

7. Jaké jsou nejlepší pláže v Scheveningenu?
Nejznámější pláže jsou Scheveningse Strand a Kijkduin. Scheveningse Strand je největší a nejrušnější pláž v Nizozemsku.

8. Které restaurace stojí za návštěvu?
V Scheveningenu najdete mnoho restaurací s různým typem kuchyně. Doporučujeme restaurace jako Catch by Simonis, Patagonia Steakhouse a La Galleria.

9. Jaké jsou nejlepší hotely v Scheveningenu?
V Scheveningenu je mnoho hotelů, které se liší cenou a kvalitou. Mezi nejlepší hotely patří Bilderberg Europa Hotel, Grand Hotel Amrath Kurhaus a Carlton Beach Hotel.

10. Co si vzít s sebou na pláž v Scheveningenu?
Na pláži v Scheveningenu se pohybuje mnoho turistů, takže věci jako koupací pláštěnka a ručník jsou nutností. Můžete také vzít sluneční brýle, opalovací krém a klobouk.


Dovolená Nizozemsko Scheveningen


Dovolená v nizozemském městě Scheveningen je ideální pro ty, kteří hledají kousek zábavy a relaxace. Nachází se na pobřeží Severního moře, což zaručuje krásné výhledy, čerstvý vzduch a možnosti pro vodní sporty.

Jedním z hlavních lákadel Scheveningenu je jeho dlouhá a široká pláž. Koupání v moři je sice možné, ale voda je poměrně studená, takže ne všichni si to užijí. Raději pak volí návštěvu jednoho z mnoha skvělých restauračních zařízení na pláži, kde si mohou vychutnat skvělé jídlo a pití, a zároveň si užít pohled na moře. Scheveningen také nabízí mnoho dalších aktivit na pláži, jako jsou vodní sporty, plážový volejbal, fotbal a další.

Jedním z hlavních symbolů Scheveningenu je molo, které je dlouhé až 400 metrů. Molo nabízí skvělé výhledy na moře, pláž a přístaviště, a je také vstupem na různé atrakce, jako je například kolo obřího panoramatu, které vám umožní vidět Scheveningen z výšky. Molo je také oblíbeným místem pro večerní procházky, kdy se rozsvítí světelná sloupa a vytvoří krásnou atmosféru.

Scheveningen je také ideálním místem pro milovníky historie. V centru města se nacházejí nádherné historické budovy, jako je například kostel Oude Kerk z 15. století. Dále se zde nachází několik muzeí, které vám poskytnou pohled do minulosti Scheveningenu a Nizozemska.

Scheveningen také nabízí mnoho možností pro nákupy. V centru města se nachází řada obchodů, které nabízejí mnoho různých výrobků, jako jsou šperky, oblečení, kosmetické produkty a mnoho dalšího. Scheveningen je také známý svým trhem, který se koná každou středu a sobotu, a nabízí širokou škálu výrobků.

Celkově lze říci, že Scheveningen je skvělým místem pro dovolenou. Nabízí krásné pláže, skvělé restaurace, kulturní památky, nákupy a mnoho dalšího. Pokud tedy hledáte místo pro zábavu, relaxaci a krásné výhledy, Scheveningen je pro vás ideální destinací.


Ubytování Nizozemsko Scheveningen


Scheveningen je největší přímořskou částí Haagu v Nizozemsku. Jeho pláže přitahují řadu turistů každý rok, což je důvod, proč zde má mnoho turistických zařízení, jako jsou hotely a apartmány, kde mohou turisté zůstat po celou dobu svého pobytu.

Pokud hledáte luxusní ubytování, Scheveningen určitě nezklame. Na pláži se nachází několik luxusních hotelů, jako je například Hotel Des Indes, který se nachází jen kousek od pláže a nabízí krásné pokoje s výhledem na oceán. Dalšími možnostmi, jsou The Kurhaus Hotel, Carlton Beach Hotel a Grand Hotel Amrâth Kurhaus - všechny tyto hotely nabízejí pokoje s výhledem na moře a vysokou úroveň služeb.

Kromě hotelů, jsou zde také možnosti pronájmu apartmánů. Tyto apartmány se nacházejí přímo na pláži a mohou být ideální pro ty, kteří hledají trochu více prostoru a komfortu v porovnání s klasickým hotelovým pokoje. Některé z těchto apartmánů jsou velké až pro 6 osob, takže je vhodný pro rodiny nebo skupiny přátel.

Pokud hledáte levnější možnosti ubytování, další varianta jsou kempy. Scheveningen nabízí několik kempů, které poskytují stanování nebo ubytování v karavanech. Tyto kempy se nacházejí blízko pláže a nabízejí většinu standardních zařízení, jako jsou toalety a sprchy. Takový camping je cena dostupný zvláště pro mladší turisty.

Všechny tyto varianty ubytování v Scheveningen nabízejí velký komfort, rovněž tak vloží vám zpříjemní pobyt v jednom z nejvíce populárním turistickém místě v Holandsku.

Závěrem lze říci, že Scheveningen má velký výběr ubytování pro všechny druhy turistů. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní hotel nebo kemping, Scheveningen má to, co potřebujete pro perfektní pobyt u moře.


Počasí Nizozemsko Scheveningen


Nizozemská oblast Scheveningen se může pyšnit svými krásnými plážemi a turistickými atrakcemi. Obzvláště v letních měsících se tuto oblast spojuje s vysokými teplotami, kdy navštěvovatelé mohou relaxovat na plážích a vychutnávat si slunce. Avšak i zde, jako v jakékoliv jiné oblasti, se počasí může velmi rychle změnit.

Pokud hledáte nejlepší období pro návštěvu Scheveningenu, pak se vyplatí zajet zhruba od května do září. Během těchto měsíců se nejčastěji objevují teploty okolo 25 °C a nocní teploty se snižují na příjemných 17 °C. V tuto dobu se mohou návštěvníci těšit na mnoho aktivit, jako jsou vodní sporty, výlety na kole nebo pěší turistiku. V oblasti se koná mnoho festivalů, takže návštěvníci si mohou užívat místní kulturu a zábavu.

Scheveningen se nachází na pobřeží Severního moře, což znamená, že i kdyby bylo počasí lehce chladnější, stále se mohou návštěvníci těšit na krásný pohled na moře a mnoho míst pro rekreační aktivity. Během chladnějších měsíců může být větrno, takže se doporučuje si obléknout teplé oblečení.

V oblasti Scheveningen má vliv převážně oceánské podnebí s mírnými zimami a mírnými léty. Teploty se obvykle pohybují od 2-5°C v zimě a 18-20°C v létě. Během zimních měsíců se oblast Scheveningenu může setkat s deštěm a sněhem. Vzhledem k tomu, že je oblast nížinná, mohou se objevovat také mlhy.

Kromě podnebí je třeba být připraven na příležitostné větry. V blízkosti moře je to obzvláště důležité, protože vítr může být mnohem silnější než v jiných oblastech. Pokud tedy chcete plánovat aktivitu v oblasti Scheveningenu, je důležité sledovat předpověď počasí a být připraven na případné změny.

Celkově lze konstatovat, že Scheveningen je často považován za jeden z turisticky nejatraktivnějších regionů v Nizozemsku. Kromě pláží a mnoha aktivit lze zde najít i muzea, obchody a restaurace. Pokud tedy chcete užít si dovolenou plnou zábavy a relaxace, je toto místo pro vás ideální.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách