Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Nový Zéland Cape Reinga

Letenka Nový Zéland Cape Reinga


Nový Zéland je neuvěřitelně krásnou zemí plnou přírodních krás a fascinujících zážitků. Země, která se sestává ze dvou hlavních ostrovů a mnoha menších, nabízí neuvěřitelné přírodní scenérie a řadu outdoorových aktivit. Pokud hledáte něco opravdu zvláštního, zajděte na severní cíp Severního ostrova Nového Zélandu a navštivte Cape Reinga.

Cape Reinga se nachází na samém vrcholu Nového Zélandu a je jedním z nejsakrálnějších míst guvernéra Kate Reinga. Tato lokalita, která je obklopena oceánem na třech stranách, nabízí návštěvníkům ohromující výhledy na tyčící se pobřežní útesy a mohutné vlny, které v tomto místě naráží na sebe.

Jedním z nejvýznamnějších momentů na návštěvě Cape Reinga je pozorování místa, kde se setkávají dvě mořské vody - Tichý a Tasmanův záliv. Tento okamžik je neuvěřitelně působivý a je možné sledovat, jak se vlny potkávají a tříští v prudkém souboji.

Návštěvníci mohou také navštívit maják, který stojí na vrcholu útesu a nabízí nádherný výhled na Okřídlenou pláž (90-mílová pláž), která se táhne podél pobřeží na západ. Tato pláž je jedna z nejdelších pláží na světě a je skvělým místem pro procházky.

Dalším zajímavým místem na Cape Reinga je útes Te Paki, který je známý pro své obří písečné duny. Návštěvníci mohou vést na boso po písku a sjet na saních z dun dolů.

Abychom se dostali k Cape Reinga, musíme cestovat na horní cíp Nového Zélandu. Nejjednodušším způsobem, jak se tam dostat, je půjčit si auto a cestovat po State Highway 1. Nejkratší cesta z Aucklandu trvá asi 5 hodin.

Krásný výlet do Cape Reinga je nezapomenutelný zážitek, který si nesmíte nechat ujít. Když se dostanete na vrchol Nového Zélandu, určitě pocítíte, jak zdejší krajina nádherně kontrastuje s všedním životem. Všechny vaše starosti se zdají být zbytečné v porovnání s tím, co je tady vidět. Nový Zéland je plný krajiny, kterou jinde na světě nikde nenajdete a Cape Reinga je jen další krásná ukázka toho, co tento ostrovní národ nabízí.


Dovolená Nový Zéland Cape Reinga


Nový Zéland je země, která je pro mnoho cestovatelů snem. Tato krásná země nabízí neuvěřitelnou rozmanitost přírodních krás a jedinečných zážitků. Jedním z těch nejvýznamnějších míst, které bychom na Novém Zélandu neměli vynechat, je mys Cape Reinga.

Cape Reinga, známý také jako Te Rerenga Wairua, je nejsevernějším bodem Nového Zélandu, který se týčí nad Tasmánským mořem a Pacifikem. Tento mys je pro místní Maory posvátným místem a navštěvuje ho mnoho turistů, aby se setkali s původní kulturou a mohli se inspirovat úchvatnou přírodou.

Cesta na mys Reinga vás zavede přes nádhernou písčitou pláž Ninety Mile Beach. Tato pláž je nebezpečná pro řidiče nezkušené s řízením v písku, a proto je zde opravdu nutné dodržovat doporučené rychlosti a pravidla silničního provozu. Řidiči, kteří provozují off-road vozidla, naši přátelé s čtyřmi nohama a fanoušci vodních sportů si zde však mohou užít nekonečné kilometry pláže, která ještě posiluje nádhernou kulisu samotného mysu.

Po vyjížďce po pláži se budete přibližovat k Cape Reinga. Koupíte vstupenky, projdete neuvěřitelně krásným přírodním parkem a dorazíte na samotný výhled. Zde vidíte, jak se Tasmánské moře setkává s Pacifikem. Tyto proudy se míjejí, a vytvářejí tak smyčku vody, která připomíná smyčku dnů a nápěvů života.

Pokud máte rádi výzvy, určitě si nenechte ujít jednu z aktivit, které Cape Reinga nabízí. Mezi ostatními můžete absolvovat turistické túry po mysu, na kole projíždět docházkové trasy, nebo se pokusit o sportovní rybaření na pláži. Tyto zážitky vám doporučujeme ve spolupráci s profesionálními průvodci. Ti vám poskytnou hlubší pohled na místní floru a faunu, explikují vliv místní geologie a posvátnosti Cape Reinga.

Ať už jste na mysu poprvé nebo jste již tam byli, zcela jistě vás tento nádherný kousek země fascinuje. Zažijete zde jedinečnou kombinaci kultury, krás a inspirace. Cape Reinga je jedním z těch nejkrásnějších míst, které jsou k dispozici na Novém Zélandu a nelze si jej nechat ujít. Pokud se chystáte na Nový Zéland, buďte rozhodně připraveni navštívit tento skvost na severu Nového Zélandu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nový Zéland Cape Reinga


1. Kde se nachází Cape Reinga?
Cape Reinga se nachází na nejsevernějším konci Nového Zélandu, v oblasti Northland.

2. Jak se dostanu na Cape Reinga?
Nejlepší způsob, jak se dostat na Cape Reinga, je autem nebo autobusem. Z Aucklandu to trvá přibližně 5 hodin jízdy.

3. Jaké jsou hlavní atrakce na Cape Reinga?
Hlavní atrakcí na Cape Reinga je maják, odkud se dá vidět spojení Tasmánského moře a Pacifiku. Další atrakcí jsou písečné duny Te Paki a Ninety Mile Beach.

4. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Cape Reinga?
Nejlepší čas na návštěvu Cape Reinga je v létě (prosinec až únor), kdy jsou teploty teplejší a pravděpodobnost deště je menší.

5. Do jaké hloubky je moře kolem Cape Reinga?
Moře kolem Cape Reinga sahá na hloubku až 1000 metrů.

6. Je na Cape Reinga možné kempovat?
Ano, na Cape Reinga je možné kempovat, existují zde kempy a tábořiště.

7. Je na Cape Reinga povolen zákaz lovu ryb?
Ano, na Cape Reinga je povolen zákaz lovu ryb.

8. Je na Cape Reinga povolen zákaz sběru korálů?
Ano, na Cape Reinga je povolen zákaz sběru korálů.

9. Existují na Cape Reinga turistické průvodce?
Ano, existují na Cape Reinga turistické průvodce, kteří nabízejí prohlídky majáku, písečných dun a dalších atrakcí.

10. Můžu si na Cape Reinga pronajmout auto?
Ano, je možné si na Cape Reinga pronajmout auto, ale protože se jedná o nejsevernější část Nového Zélandu, je doporučeno si auto pronajmout před návštěvou této oblasti.


Ubytování Nový Zéland Cape Reinga


Nový Zéland je krásná země s nádhernou přírodou a fascinujícími kulturami Maorů. Pokud hledáte místo, které vás uchvátí svojí krásou a kde můžete prožít nezapomenutelný zážitek, pak byste měli navštívit Cape Reinga. Toto místo je považováno za nejsevernější bod Nového Zélandu a je místem, kde se setkávají Tasmanovo moře a Tichomořský oceán. Pokud hledáte ubytování v této oblasti, tady jsou některé z možností, které byste měli zvážit.

Cape Reinga Holiday Park

Cape Reinga Holiday Park je jedním z nejoblíbenějších a nejlepších míst k ubytování v této oblasti. Nachází se pouhých 4,5 kilometru od nejsevernějšího bodu Nového Zélandu, a nabízí nádherné výhledy na moře. Tento kemp je velmi dobře vybavený s moderními toaletami, sprchami a kuchyňskými zařízeními. Dále nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a pračku. Cape Reinga Holiday Park je ideální pro turisty, kteří hledají levné a pohodlné ubytování.

North Cape Coastal Accommodation

North Cape Coastal Accommodation je ubytování se šesti apartmány, které nabízí nádherné výhledy na místní krajinu. Nachází se jen pár minut jízdy od nejsevernějšího bodu Nového Zélandu a v blízkosti mnoha turistických atrakcí. Tento apartmán je velmi dobře zařízený a vybavený s klimatizací, TV a bezplatným Wi-Fi připojením. Kromě toho, každý apartmán má kuchyňské zařízení a vlastní terasu.

Wagener Holiday Park

Wagener Holiday Park je další skvělé místo k pobytu při návštěvě Cape Reinga. Nachází se na břehu řeky Houhora a nabízí krásné výhledy na oceán. Tento kemp nabízí několik druhů ubytování včetně chat, karavanů a stanů. K dispozici jsou také moderní toalety, sprchy a kuchyňská zařízení. Kromě toho, zde mohou hosté využít bezplatné Wi-Fi připojení a koupání v bazénech.

Kavalli Beach Accommodation

Kavalli Beach Accommodation je další skvělá možnost pro ubytování v této oblasti. Nachází se na nádherné pláži Kavali, která je ideálním místem pro surfování a pobyt na pláži. Tento ubytování nabízí několik druhů pokojů, včetně apartmánů a luxusních vil. Kromě toho, zde mohou hosté využít bezplatné Wi-Fi připojení a fitness centrum.

Výše zmíněné ubytování jsou vynikající možnosti pro návštěvu Cape Reinga na Novém Zélandu. Každé z těchto ubytování nabízí nádherné výhledy na krásnou krajinu a moderní vybavení. Nezáleží na tom, zda cestujete s rodinou, přáteli nebo osaměle, tyto možnosti ubytování vám nabídnou nevšední zážitky v nezapomenutelném prostředí.


Počasí Nový Zéland Cape Reinga


Cape Reinga je nejsevernější bod Nového Zélandu, který se výrazně vyznačuje svým drsným a nehostinným klimatem. Vzhledem k tomu, že se nachází na samotném konci Nového Zélandu, jsou zde časté bouřky, silné větry a extrémní teplotní výkyvy.

V letních měsících (prosinec až únor) jsou teploty kolem 20°C. Je to nejvhodnější období pro turisty, kteří se chtějí projít Národním parkem Te Paki nebo navštívit zátoku 90 Mile Beach. V letních měsících se můžete těšit na krásné pláže, čisté moře a poklidnější podnebí.

V zimě (červenec až srpen) jsou teploty v Cape Reinga jen kolem 10°C. Toto období je zde nejchladnější a bouřky jsou mnohem častější. V zimě se na území Cape Reinga můžete setkat s nádhernými slunečnými dny, ale také s těžkými dešti, silnými větry a velmi chladným mořem.

Jaro (březen až květen) a podzim (září až listopad) jsou v Cape Reinga poměrněkrátké. Teploty se pohybují kolem 15°C a celkově jsou zde poměrně vyrovnané počasí. Můžete se těšit na jasné slunečné dny, ale také na deštivé a bouřlivé období.

Když jste v Novém Zélandu, měli byste si nechat zaznamenat několik poledníků, které se setkávají v Cape Reinga. Tento zajímavý geografický úkaz způsobuje, že na této oblasti se setkávají dvě vody - Tichý oceán a Tasmanovo moře. Pro turisty jsou zde turistické stezky, takže můžete i s dětmi vychutnat teplé jarní nebo horké letní počasí.

Celkově bychom mohli říci, že počasí v Cape Reinga je většinou hodně bouřlivé a nevyzpytatelné. Pokud sem půjdete, vybavte se vhodným oblečením pro jakýkoliv podnebí a můžete si být jisti, že máte jedinečnou zkušenost s termálními prameny, horskou závějí nebo bouřkou v okolí.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách