Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Togo Bassar Market

Počasí Togo Bassar Market


Togo je zemí nacházející se v západní Africe, která se může pochlubit velmi pestrým a rozmanitým klimatem. Zatímco na jihu Toga, tedy v oblasti okolo hlavního města Lomé, se nachází tropické podnebí s vyššími srážkami a vysokými teplotami, na severu Toga panuje pouštní a přímořské klima s nižšími srážkami a vysokými teplotami. Jedním z míst, které může být pro turisty zajímavé, je trh v obci Bassar Market, který se nachází v městské části Bafilo, v nadmořské výšce 290 metrů nad mořem.

V této části Toga se nachází suchý a horký podnebný režim, což znamená, že průměrné teploty se zde pohybují kolem 35 °C během dne, avšak mohou i stoupat až na 45 °C v období od března do května. V noci teploty klesají na příjemnějších 20 až 25 °C, což umožňuje turistům odpočívat víceméně bez problémů. Srážek v této oblasti je velmi málo, průměrně pouze 621 mm za rok, což značně způsobuje sucho a pouštní krajiny.

Turisté, kteří se především zajímají o kulturu a místní folklór, by mohli navštívit Bassar Market během období sucha v prosinci až březnu, kdy je počasí nejstabilnější a nejvyšší pravděpodobnost, že se setkají s místními obyvateli, kteří zde prodávají různé druhy sušeného masa, koření, textilu a dalšího zboží. Avšak, i když se jedná o období sucha, nejlepší je mít oblečení pro teplé podnebí, klobouk, krém na opalování a dostatek tekutin k hydrataci organismu.

Závěrem lze tedy říci, že Togo je zemí, u níž záleží na konkrétní oblasti, kam se turista vydává. V oblasti Bassar Market je nutné počítat s velmi vysokými teplotami a nízkými srážkami po celý rok. Nicméně, být připravený na tyto klimatické podmínky dovolí turistům zažít jedinečný zážitek při procházení místního trhu a kultury této oblasti.


Letenka Togo Bassar Market


Letenka Togo Bassar Market – nákupní ráj v africkém stylu

Pokud hledáte unikátní zážitek naplněný vůní koření, barev a lidového řemesla, měli byste navštívit Togo Bassar Market. Toto africké tržiště patří k největším v zemi a je oblíbeným cílem pro turisty, kteří se chtějí ponořit do místního života a nakoupit si originální suvenýry.

Jak se dostat na Togo Bassar Market?

Nejlepší způsob, jak se na tržiště dostat, je cesta letadlem. Letenka Togo Bassar Market je přístupná každému, kdo touží poznat tuto jedinečnou část světa. Vybírejte z nabídek cenově výhodných letenek přímo do Toga z měst jako Paříž, Brusel či Lisabon.

Z letiště Lomé vás pak cesta do města Bassar bude trvat něco málo přes tři hodiny, a to při dobrých silnicích. Pokud si chcete udělat radost a cestovat s větší pohodou, najměte si řidiče a svěřte se mu do rukou.

Co nabízí Togo Bassar Market?

Výběr zboží na tržišti je obrovský. Najdete tady od oblečení a bot přes tradiční rčení a zbraně až po koření a sušené ryby. Pokud se přesvědčíte o svých schopnostech v obchodování, budete mít tady možnost si zboží dokonce i smlouvat.

Nenechte se však oklamat cenami, které na první pohled vypadají nízko. Vzpomeňte si, že v Africe se obvykle neplatí pevně stanovené ceny a je nutné se s prodejci smlouvat. Navíc, i když na tržišti najdete zboží k nerozeznání levné, může stát více peněz doprava a ubytování, pokud to nenaplánujete předem.

Oblíbenými produkty, které můžete na trhu najít, jsou bezesporu různé druhy koření, olejů a kávy. Kromě toho se tady nabízí tradiční africké masky, které byly kdysi používány při mnoha obřadech i jako symbol sociálního postavení.

Ponořte se do místní kultury

Návštěvou Togo Bassar Market se nekupujete jen suvenýry, ale máte také příležitost vidět, jak místní lidé žijí a pracují. Večer si můžete koupit tradiční jídlo na ulici a swatche pozitivní náladu a energii, kterou Afričané přináší všude, kam jdou.

Pokud se však rozhodnete, že si něco koupíte na trhu, nezapomeňte být ostražití a udržovat si pozitivní postoj. Pokud se vám nepodaří něco dostat za požadovanou cenu, nevadí. Nicméně uchopte příležitost a vidět jak se lidé chtějí o své zboží podělit.

Takže co čekáte? Sbalte si zavazadla a vydajte se na cestu do jedinečného světa Toga, který má co nabídnout nejen co se týče tradiční kultury a umění, ale také překrásné krajiny. Nechte se uchvátit exotismem a hlubokou historií Afriky a brzo se stanete součástí tohoto energického a neobvyklého prostředí.


Ubytování Togo Bassar Market


Bassar Market je populární turistickou destinací v západní Africe. Nachází se v Togu a je znám svým bohatým způsobem života a kulturou lidí. Pokud plánujete návštěvu Bassar Marketu, pravděpodobně přemýšlíte, kde se ubytovat. V tomto článku vám poskytneme několik možností ubytování v této oblasti.

1. Hotel Bassar International

Hotel Bassar International je jedním z nejpohodlnějších hotelů v této oblasti. Nachází se jen pár kilometrů od hlavního trhu a nabízí prostorné a elegantní pokoje s balkónem nebo terasou a klimatizací. Hotel také disponuje restaurací, bar a venkovním bazénem.

2. Kellogg Hotel

Kellogg Hotel leží v těsné blízkosti trhu Bassar a nabízí stylové ubytování v moderním prostředí. Hotel má celkem 41 pokojů včetně dvoulůžkových pokojů a apartmánů. Součástí hotelu je také restaurace, kde si můžete vychutnat místní speciality.

3. Hotel Sogno

Hotel Sogno nabízí pohodlné ubytování pro turisty s malým rozpočtem. Nachází se asi 10 minut chůze od trhu a nabízí jednoduché, ale útulné pokoje s vlastní koupelnou. V hotelu je také k dispozici restaurace a bezplatné parkoviště.

4. Chez Aline

Chez Aline je malý, rodinný penzion poblíž trhu. Nabízí neformální a vřelou atmosféru a je ideální pro ty, kteří chtějí poznat místní kulturu a životní styl. Součástí ubytování jsou jednoduché pokoje s vlastní koupelnou a bezplatné Wi-Fi připojení.

5. Auberge de Bassar

Auberge de Bassar je ubytování v tradičním stylu, které nabízí pěkně zařízené pokoje s výhledem na zahradu. V areálu se nachází také restaurace, bazén a zahrada. Hotel se nachází asi 5 minut chůze od trhu.

Bassar Market je fascinující destinace, která nabízí nezapomenutelný zážitek z afrického stylu života. Během návštěvy si můžete vychutnat místní kuchyni, mnoho tradičních řemesel a krásné scény z každého rohu. Ať už si zvolíte kterékoliv z výše uvedených ubytování, budete moci prozkoumat toto exotické místo v pohodlí a stylu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Togo Bassar Market


Q: Jaké jsou otevírací hodiny Togo Bassar Market?
A: Togo Bassar Market je otevřen většinou od pondělí do soboty od 8:00 do 18:00.

Q: Kde se nachází Togo Bassar Market?
A: Togo Bassar Market se nachází v Bassaru v Togu.

Q: Co lze na Togo Bassar Market zakoupit?
A: Na Togo Bassar Market se můžete podívat na lokální zboží, jako jsou oblečení, potraviny, různé řemeslné výrobky a suvenýry.

Q: Lze zde platit kreditní kartou?
A: Většinou ne, většina obchodů na Togo Bassar Market přijímá pouze hotovost.

Q: jsou na Togo Bassar Market ceny stanovené nebo lze smlouvat?
A: Většinou lze smlouvat, cenová jednání jsou na trhu běžné.

Q: Je na Togo Bassar Market bezpečno nakupovat?
A: Obecně lze říci, že Togo Bassar Market je relativně bezpečný trh pro nákup, ale cestovatelé by měli být opatrní na prostor kolem trhu a důkladně sledovat své cennosti.

Q: Jak se dostat na Togo Bassar Market?
A: Togo Bassar Market se nachází v centru města a lze se sem dostat pěšky, taxi nebo místními dopravními prostředky.


Dovolená Togo Bassar Market


Togo je oblíbenou turistickou destinací díky svému úžasnému přírodnímu prostředí a kulturnímu dědictví. Mezi nejpopulárnější atrakce, které si zde můžete užít, patří návštěva tradičních trhů. Jedním z nejznámějších trhů v Togu je Bassar Market, který se nachází v regionu Kara.

Bassar Market je trh, který se koná každou neděli, a kromě plnění vaší tašky potravinami a dalšími potřebami, nabízí svým návštěvníkům i nezapomenutelnou zážitkovou zkušenost. Na trhu můžete najít širokou škálu produktů, od potravin jako jsou ovocné plody, zelenina či koření, přes oděvy a místní řemesla až po suvenýry a dekorace.

Když už na trhu vše nakoupíte, můžete si odpočinout a vychutnat si místní gastronomii a pití. Můžete ochutnat různé tradiční pokrmy, které se na trhu připravují, nebo ochutnat typické místní nápoje, jako je palmové víno nebo pivo z manioku.

Kromě toho se na trhu můžete setkat s místními lidmi a zjistit více o jejich kultuře a zvyklostech. Stylové a barevné oblečení, které místní obyvatelé nosí, je velmi tradiční a přitahuje pozornost turistů. Místní lidé jsou velmi přátelští a ochotní, takže se vám bude snadné s nimi navázat kontakt.

Bassar Market je malá, ale koloritní tržiště, které nabízí nejen místní zákazníkům, ale i turistům, neobvyklé a zajímavé zboží. Pokud byste měli zájem o vícedenní nákupní zájezd do Toga, můžete se ubytovat v některém z mnoha místních hotelů a být tak snadno k dispozici pro každou nedělní návštěvu Bassar Marketu.

Výlet na trh Bassar Market je skvělým způsobem, jak poznat místní kulturu a nakoupit originální suvenýry. Tento trh je nejvíce navštěvovaný v Karas regionu a nabízí mnoho tradičních místních produktů. Bassar Market je nezapomenutelným zážitkem a především mimořádnou zábavou pro všechny turisty, kteří touží poznat místní kulturu a zvyky.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách