Voňavé boty Melissa

19. květen 2017

Letošní jaro a léto bude s botami Melissa doslova vyvoněné. Nová kolekce je sladká, pohodlná, nadčasová, zkrátka opět originální. Kdo by těmto plastovým botám odolal že? A protože jsme Vám novou kolekci už představili v předchozím článku, zaměříme se v tomto článku na historii značky. 

Značka Melissa byla založena v roce 1979 v Brazílii. Zakladatelé značky si totiž všimli, že všedních bot je všude kolem spousta a na trhu není nic originální, co by milovnice stylových kousků mohlo bavit. Proto vymysleli boty, které jsou vyráběny z unikátního plastového materiálu zvaný Melflex. Tento materiál je měkký, příjemný a přizpůsobivý, pohodlný a nadčasový. Měkký plast, dostává podobu boty díky technologii „termo-plasto-injektáže“ a navíc je recyklovatelný. Každý kousek je navíc napuštěný příjemnou bonbónovou vůní, která nikdy nevyprchá. Měli bychom vás ale varovat, na Melisskách vzniká závislost a i když vás budou bavit nosit několik sezón pořád ty samé, budete je chtít i přesto střídat.

Naprostým must have kouskem jsou jednoznačně baleríny Melissa, které padnou každé nožce. Poslední kolekce je navíc obohacená o vyměkčenou, paměťovou stélku, takže je z nohy nebudete chtít sundat. A že by se vám v nich potily nohy? Jsou testovány na ženách po celém světě, které mohou potvrdit, že se v těchto botách noha nepotí o nic více, než v jiných.

Melissa nabízí obuv nejen pro dospělé, ale také pro mladistvé i pro děti. Dětské boty Melissa pojmenovala Mel by Melissa, aby v tom nevznikal chaos a pro ty nejmenší nabízí verzi Mini Melissa.

Melissa ale nejsou jen baleríny, ale také sandály, žabky, boty na klínku, lodičky, nebo tenisky a holínky, zkrátka cokoliv vás napadne. Taky už máte alespoň jedny v botníku? A už jste si vybraly něco z letošní kolekce dámských bot Melissa?