O značce

Boty Melissa – užasné voňavé plastové boty. Každý pár je uměleckým dílem módního průmyslu.

Často se nás ptáte jaký je rozdíl mezi značkami plastových bot Melissa a MEL. Vysvětlení je velmi jednoduché. Boty MEL jsou mladší sestřičkou již velmi světově známé a oblíbené značky designových bot Melissa. Proto také oficiální název této řady je „MEL by Melissa“. Každá bota MEL má také na své podrážce větu „Dreamed by Melissa“ (vysněno Melissou). Prvním impulsem k vytvoření této levnější řady bylo pro Melissu její časté napodobování. Proto Melissa vytvořila tuto jednodušší a levnější řadu plastových bot a nazvala ji MEL. Melissa tak s ní obsáhne i levnější e-shopy, obchody atd. Zároveň je ale zakázáno prodávat zároveň Melissu a MEL na jednom prodejním místě.

Tyto dvě řady a jejich rozdíl lze jednoduše ukázat na příkladu dalších světových značek. Kupříkladu Dolce&Gabbana má své D&GVersace má své VersusArmani má Armani Exchange a teď má i Melissa svůj MEL.

Nebuďme vůbec při zemi – mezi takto vyhlášené značky se boty Melissa ve světě módy opravdu řadí. Značky luxusního oblečení jako Christian Dior, Marni, BurberryAlexander McQueenFendi, Stella McCartney, Dolce&Gabbana a další využívají tyto plastové voňavé boty pro focení svých editorialů, kampaní, dělají s Melissou společné módní show atd.

Boty Melissa jsou tedy luxusnější řadou bot. Většinu z těchto bot navrhují světový módní návrháři, architekti nebo designéři. Melissa např. od příští kolekce podepsala kontrakt s Karlem Lagerfeldem – jednou z největších ikon světové módy. Největším současným příkladem spolupráce s Melissou je návrhářka Vivienne Westwood, která už s Melissou spolupracuje několik let.

Na podobném pricipu, kdy světový návrhář pracuje pro rozšířenou a oblíbenou značku, vznikají spolupráce v poslední době v hojném počtu – např. Marni pro H&M, Christian Lacroix pro Desigual, Versace pro H&M atd. Tento model skvěle funguje i u bot Melissa již po dlouhá léta. Melissa také využívá materiály s různými luxusními odlesky, některé páry mají dvě barvy mašliček na cvoček, čili je můžete měnit dle outfitu atd. S Melissou na noze jednoduše cítíte, že obouváte luxusní boty.

Kdo jednou zkusí boty Melissa, zamiluje se.

OFICIÁLNÍ ČESKÝ PRODEJCE: DIFFERENT.CZ

DIFFERENT FASHION, S.R.O. Rooseveltova 9, 301 00, Plzeň IČO: 1442112 / DIČ: 01442112  

Rádi zodpovíme vaše dotazy. Informace o prodeji botiček Melissa zodpovíme zde: info@different.cz