Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Dominikánská republika Playa Las Ballenas

Počasí Dominikánská republika Playa Las Ballenas


Dominikánská republika je ostrovní země plná neuvěřitelných pláží, jednou z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších je Playa Las Ballenas.

Playa Las Ballenas je ideální pro ty, kteří chtějí užívat slunce, moře a pláže v klidu. Má nádherné tyrkysové vody a bílý písek, který se roztírá pod nohama. Pláž je obklopena palemami a nabízí úžasné západy slunce.

Ale nejen krása pláže přitahuje turisty, ale také počasí. Dominikánská republika má tropické klima, takže teploty jsou vysoké po celý rok. V období listopad až květen jsou teploty o něco nižší s minimem na 22°C a maximem na 28°C, což znamená podstatně nižší vlhkost. V období červenec až září je ale teplota mnohem vyšší, s minimem na 24°C a maximem na 32°C. V tomto období už je vlhkost vysoká, takže to může být pro někoho velmi horké.

Nicméně v každém období může být na Playa Las Ballenas velmi příjemné, protože mořské vody jsou většinu času kolem 28°C. Pokud ještě více oceníte klid, tak se vyhněte období letních prázdnin, kdy je pláž plná turistů. Pokud plánujete návštěvu během období, kdy je více turistů, může to být pro vás problém najít volný prostor, ale určitě stojí za to vydržet, protože tato pláž je úžasná.

Ať už plánujete navštívit Playa Las Ballenas kdykoliv, nezapomeňte na ochranný krém proti slunci, protože slunce na Dominikánské republice může být velmi silné. Takže se připravte na nádherné počasí a užijte si nádhernou pláž, která vás okouzlí svojí krásou.


Letenka Dominikánská republika Playa Las Ballenas


Dominikánská republika nabízí milovníkům tepla a slunce jedno z nejkrásnějších moří na světě a to Karibik. Oblíbeným turistickým cílem v této oblasti je Playa Las Ballenas, která se nachází na severním pobřeží ostrova. Pokud se chystáte na dovolenou na Dominikánské republice, stojí za to zvážit návštěvu právě této pláže.

Jedním z nejvíce pozoruhodných prvků této pláže je jemný, bílý písek, který se tvoří při roztrhání korálových útesů, které se nacházejí v blízkosti břehu. Pláž je také lemována palmami a modrozelenými vlnami, což dává této lokalitě neuvěřitelně krásnou atmosféru.

Pro milovníky vodních sportů se Playa Las Ballenas jeví jako ideální místo k potápění, seznámení se s pravou faunou a flórou, šnorchlováním a dalšími vodními aktivitami. Ve svých útesy můžete vidět množství řas a ryb, a dokonce i želvy, které se při krmení v suterénních vodách pláže živí mořskými rostlinami. Pokud vás zajímají hlubiny, vydejte se na hlubinný výlet, kde budete moci vidět záhadné vraky a korálové útesy.

Playa Las Ballenas je vhodná k relaxaci a odpočinku od každodenního shonu. Pláž poskytuje kvalitní snadný přístup k mořskému životu, a to díky svým písečným zátokám a průzračnému mořskému dnů. Každý roh pláže má kouzlo a nabízí návštěvníkům komfortní pobyt.

Pro ty, kteří si chtějí vychutnat kvalitní jídlo, stojí za to navštívit místní restaurace. Kromě tradičních pokrmů nabízejí tyto restaurace skvělou možnost ochutnat nejlepší ryby a mořské plody.

Cesty na Playa Las Ballenas jsou velmi snadné. Můžete si zarezervovat letenku na Dominikánskou republiku a pak se už jen nechat unést krásami této pláže. Pokud rádi cestujete vlastním autem, pak se na pláž dostanete přes město Los Candeleros. Odtud se po krásné krajině dostanete až na pláž.

Playa Las Ballenas je kouzelné místo, které si získalo srdce návštěvníků z celého světa. Pokud rádi relaxujete na pláži, ale zároveň milujete různé druhy outdoorových aktivit, neváhejte a navštivte tuto pláž na severním pobřeží Dominikánské republiky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Las Ballenas


1. Jak se nejlépe dostat na Playa Las Ballenas v Dominikánské republice?
Nejlépe se sem dostanete letadlem a přistanete na letišti v Samaně. Poté je nutné jet autobusem nebo taxi do města Las Terrenas, odkud je to na pláž asi hodinu pěšky.

2. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Playa Las Ballenas v Dominikánské republice?
Nejlepší doba na návštěvu pláže je od listopadu do května, kdy je suché období s příjemnými teplotami kolem 27 až 30 stupňů Celsia. Během června až října může být vlhké počasí a propláchnutí hurikánem není vyloučené.

3. Jaké aktivity lze na Playa Las Ballenas v Dominikánské republice provozovat?
Na pláži lze provozovat různé vodní sporty, jako například šnorchlování, potápění, kajak, jízdu na lodi či vodní skútru. Kromě toho se zde můžete také procházet po pobřeží, odpočívat na slunci a plavat.

4. Jaký typ ubytování lze na Playa Las Ballenas v Dominikánské republice najít?
V okolí pláže lze najít různé typy ubytování, jako jsou hotely, apartmány, vily či bungalovy. Cena se liší podle typu ubytování a sezóny.

5. Jaká je kuchyně na Playa Las Ballenas v Dominikánské republice?
Dominikánská kuchyně je plná exotických chutí a využívá místní ingredience jako jsou ryby, mořské plody, rýže, fazole, banány, mango, koriandr a chilli. Na pláži lze najít i různé restaurace s mezinárodní kuchyní, jako například italskou, francouzskou nebo japonskou.


Dovolená Dominikánská republika Playa Las Ballenas


Dominikánská republika je jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů Karibiku a láká na své krásné pláže, exotickou přírodu a bohatou kulturu. Playa Las Ballenas je jednou z nejhezčích pláží v této oblasti a nabízí návštěvníkům dokonalou kombinaci slunce, písku a moře.

Playa Las Ballenas se nachází poblíž města Las Terrenas na poloostrově Samaná a je obklopena tropickou vegetací a palmovými háji. Tato pláž se vyznačuje klidnými vodami a písečným pobřežím a je ideálním místem pro koupání, šnorchlování a jiné aktivní odpočinkové aktivity.

V oblasti Playa Las Ballenas najdete mnoho možností doplňkových aktivit, včetně rybaření, jízdy na koni a vodních sportů. Můžete také objevovat místní kulturu a historii v blízkých městech Las Terrenas a Samaná, kde se nacházejí tradiční bary, restaurace a muzea.

Jedním z největších taháků Playa Las Ballenas je jeho krásný západ slunce, který je nádherným pozadím pro romantické procházky po pláži nebo večeře u moře. Můžete si také užívat víření prachových měsíců na písečné pláži pod hvězdnou oblohou.

V blízkosti Playa Las Ballenas se nacházejí také nádherné přírodní scenérie, jako jsou vodopády El Limón, které jsou oblíbeným místem turistů. Navštivte též národní park Los Haitises a pozorujte místní faunu a flóru.

Závěrem můžeme říci, že Playa Las Ballenas je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a přírodní dovolenou s bohatým kulturním zážitkem. Krásné pláže, klidné vody, tropické klima a okouzlující místní kultura dělají z této oblasti dokonalé místo pro vytvoření nezapomenutelných vzpomínek.


Ubytování Dominikánská republika Playa Las Ballenas


Dominikánská republika je skvělou volbou pro každého, kdo hledá pevninský výlet plný exotiky. Země je známá svými krásnými plážemi, a Playa Las Ballenas není výjimkou. Tato pláž se nachází v městečku Las Terrenas, které se nachází v severní části země. Pokud se chystáte na dovolenou v Dominikánské republice, měli byste určitě uvažovat o ubytování v této oblasti.

Playa Las Ballenas je bílý písečný ostrov, který se táhne podél pobřeží. Když sem přijdete, budete okouzleni krásným výhledem na tyrkysové moře a kokosové palmy, které okrají celou pláž. Oblast kolem Playa Las Ballenas je velmi klidná a tichá, což z tohoto místa dělá skvělé místo k relaxaci a k úniku od ruchu města.

Pokud se rozhodnete pro ubytování v této oblasti, můžete si vybrat ze širokého spektra možností. Od hotelových resortů až po soukromé vily, je zde mnoho možností, jak se ubytovat na Playa Las Ballenas. Pokud požadujete vysokou úroveň služeb, můžete si vybrat ze špičkových hotelů, které nabízejí širokou škálu aktivit a zařízení, jako jsou bazény, golfová hřiště a centra krásy. Pokud preferujete soukromí, můžete si pronajmout vily nebo apartmány, kde si můžete užívat své dovolené s větší nezávislostí.

“Las Terrenas” je také městem malého rybářského přístavu s malými obchůdky, tradičními restauracemi s výbornou mořskou kuchyní a jedinečnými obchody, kde můžete nakupovat místní suvenýry.

Pokud hledáte místo, kde si užijete klid a relaxaci, a zároveň si užijete krásné výhledy, ubytování v Playa Las Ballenas by mohlo být skvělou volbou. Má to šanci být nezapomenutelný zážitek, který ocení rodiny i jednotlivci.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách