Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bhútán Mongar

Dovolená Bhútán Mongar


Bhútán je jedna z nejvíce exotických a tajemných zemí na světě. Nachází se v jižní Asii a je známý svými krásnými horami, klidnou atmosférou a působivou buddhistickou kulturou. Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství a objevování, je Bhútán tou pravou volbou. A právě v oblasti Mongar najdete některé z nejvíce okouzlujících a unikátních zážitků, jaké Bhútán nabízí.

Mongar se nachází východně od hlavního města Thimphu a je jedním z nejvíce odlehlých regionů Bhútánu. Tento region se vyznačuje nejen krásnou přírodou, ale také bohatou historií a kulturou. V oblasti Mongar najdete několik středověkých pevností a chrámů, stejně jako některé z nejvíc fascinujících tradičních obyčejů spjatých s buddhistickou kulturou.

Při návštěvě Mongaru byste neměli vynechat prohlídku kláštera Drametse. Tento klášter, založený v 16. století, je jedním z nejvýznamnějších buddhistických chrámů v celém Bhútánu. Drametse klášter je také známý pro své tance čam a festival, který se zde koná v každém roce a trvá celých 4 dny. Během festivalu se zde schází tisíce lidí, kteří se přijedou podívat na tradiční tance, hudbu a divadlo.

Dalšími zajímavými místy, která byste mohli navštívit v Mongaru, jsou Bumdeling Wildlife Sanctuary nebo pevnost Trashigang. Bumdeling Wildlife Sanctuary je chráněná oblast v horách, která je domovem mnoha druhů ohrožených zvířat a rostlin. Zdejší krajina je nádherná a nabízí skvělé příležitosti pro fotografie a turistické treky. Pevnost Trashigang je dalším unikátním místem, které stojí za návštěvu. Tato pevnost, postavená v 19. století, byla kdysi důležitým centrem pro obchod a politiku a dnes nabízí návštěvníkům fascinující historickou atmosféru a krásné výhledy na okolní krajinu.

Když se vrátíte do svého hotelu po dni plném dobrodružství a objevování, můžete si odpočinout v klidné atmosféře, která je tak typická pro Bhútán. Místní kuchyně nabízí unikátní kombinaci chutí a kterou byste mohli ochutnat v místních restauracích a podniků v oblasti Mongar.

Celkově tedy Bhútán je stoprocentně jedním z nejzajímavějších a nejkrásnějších míst na světě, které se nabízejí k objevení a objevování turisty. Pokud chcete pocítit sílu místní kultury, krásy přírody a životní styl, tento východní region Bhútánu je určitě tím správným místem, kde začít.


Ubytování Bhútán Mongar


Bhútán je malebná země v Himálaji, která je známá svými kláštery a krásnými krajinami. Pokud plánujete navštívit Bhútán, může vás zajímat ubytování v Mongaru, jednom z krásných měst v Bhútánu.

Mongar je město východně od hlavního města Thimphu, které je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a pokojné místo k pobytu. Město leží na kopci, odkud se nabízí krásný výhled na okolní krajinu a nedaleké hory.

Existuje mnoho možností ubytování v Mongaru, včetně hotelů, penzionů a domů na pronájem.

1. Hotel Druk Zhongar

Hotel Druk Zhongar je jedním z nejlepších hotelů v Mongaru. Nabízí komfortní a moderní ubytování s vynikajícími službami. Hotel má vynikající restauraci, která nabízí tradiční jídla a mezinárodní kuchyni. Hotel také poskytuje možnost transferu z letiště.

2. Hotel Kuenphen Rabten

Dalším skvělým hotelem v Mongaru je Hotel Kuenphen Rabten. Hotel nabízí elegantní pokoje s moderním zařízením. Kromě toho je zde také společná kuchyň, kde si můžete sami uvařit jídlo. Hotel je velmi blízko centru města, takže se snadno dostanete na různá místa v Mongaru.

3. Tashi Ninjay Guest House

Pokud hledáte rodinnou atmosféru, Tashi Ninjay Guest House je skvělou volbou. Tento penzion se nachází v klidném a malebném místě v Mongaru. Pokoje jsou prostorné a čisté a mají k dispozici koupelnu. Hosté mohou také využívat společnou kuchyň, kde si mohou připravit vlastní jídlo.

4. Happy Home Stay

Kdo by chtěl zažít autentickou bhútánskou rodinnou atmosféru, může se ubytovat v Happy Home Stay. V tomto domě si můžete užít klidný a pohodlný pobyt s rodinou bhútánských domovníků. Happy Home Stay je ideální pro ty, kteří hledají jednoduché ubytování a chtějí ochutnat tradiční jídla bhútánské kuchyně.

5. Losar Guest House

Losar Guest House se nachází v klidné části Mongaru, což je ideální pro ty, kteří hledají klidné místo k pobytu. Pokoje jsou velmi prostorné a pohodlné a mají vlastní koupelnu. Hosté se mohou těšit na tradiční bhútánské jídlo, které se podává v restauraci penzionu.

V Mongaru je mnoho různých možností ubytování, které se hodí pro různé typy cestovatelů. Bez ohledu na to, které ubytování si zvolíte, můžete si být jisti, že budete mít krásný pobyt a unikátní zážitek z Bhútánu.


Počasí Bhútán Mongar


Bhútán je krásná země, která se nachází v jižní Asii a je známá svými různorodými klimatickými podmínkami. Město Mongar, které se nachází východně od Bhútánu, má jedinečnou klimu kvůli své poloze v pohoří Himaláje.

Mongar se nachází na nadmořské výšce přibližně 1 600 metrů nad hladinou moře, což znamená, že zde panují chladnější teploty než na nížině. Průměrná teplota v Mongar se pohybuje kolem 15 až 20 stupňů Celsia během většiny roku, ale může se dostat až na minusové hodnoty během zimních měsíců.

Mongar má dvě výrazné období počasí: suché a deštivé. Suché období převládá od listopadu do května, kdy je málo srážek a podnebí je suché a slunné. Tyto měsíce jsou ideální pro turisty, kteří chtějí navštívit Bhútán a vydat se na horské túry nebo prozkoumat krásy země.

Na druhou stranu, deštivé období Mongaru začíná v červnu a končí v říjnu. V tuto dobu se země mění v zelenou oázu a na zdejších pastvinách se pasou krávy. Toto období je však také charakterizované silnými monzuny, což může způsobit problémy se silniční dopravou a zhoršit podmínky pro turisty.

I přes tuto nejistotu je však Bhútán vždy atraktivním cílem pro turisty. Ať už se rozhodnete navštívit Mongar během suchého nebo deštivého období, na vás čekají překrásné scenérie, starobylé chrámy, kláštery a hotelské služby, které vám zajistí pohodlné a příjemné ubytování.

Kromě toho si můžete vychutnat tradiční bhútánskou kuchyni a procházet se po vesnicích, kde se setkáte s lidmi v celé jejich přirozené kráse a usměvavosti. Navštivte Bhútán a objevte krásy tohoto skrytého a tajuplného království.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bhútán Mongar


Které jsou nejlepší turistické atrakce v regionu Mongar v Bhútánu?
Nejlepší turistické atrakce v regionu Mongar v Bhútánu jsou klášter Mongar Dzong, tibetské kláštery Drametse a Jurmung a přírodní krásy Norgengla a Ngangla Rajídů.

Jaký je nejlepší čas na návštěvu regionu Mongar v Bhútánu?
Nejlepší čas na návštěvu regionu Mongar v Bhútánu je od října do května, kdy jsou suché a slunečné dny.

Jak se dostat do regionu Mongar v Bhútánu?
Nejlepší způsob, jak se dostat do regionu Mongar v Bhútánu, je letecky z hlavního města Thimphu do letiště Yongphulla a odtud po silnici.

Má Bhútán Mongar pěkné hotely a restaurace?
Ano, v Bhútánu Mongar je několik pěkných hotelů a restaurací, které nabízejí tradiční bhútánskou kuchyni a další mezinárodní speciality.

Co si vzít na cestu do regionu Mongar v Bhútánu?
Je dobré vzít si teplé oblečení, protože v regionu Mongar v Bhútánu je poměrně chladno. Také nezapomeňte vzít si boty na pěší túry a sluneční brýle a opalovací krém na ochranu proti slunci.


Letenka Bhútán Mongar


Letenka Bhútán - Mongar: Kde se tajemné tajemství ztrácí ve vybalancovaných horách

Bhútán, země krásy a mystiky, je jedním z nejmenších států na světě a leží vypasená v himálajských horách v jižní Asii. Bhútán je známý svým jedinečným kulturním dědictvím, krásnými krajinami a přátelskými lidmi. Mongar, považovaný za „bránu východního Bhútánu“, je jedním z nejzajímavějších měst Bhútánu. Zajímáte se o exotické a neotřelé místo na váš další výlet? Pak je letenka Bhútán-Mongar tím pravým a nezapomenutelným zážitkem pro vás!

Novým letištěm v Paro se můžete dostat do hlavního města Thimphu. Odtud se můžete vydat na nádhernou cestu serpentýnami na východ k místu, kde se Bhútán začíná tajemně ztrácet ve vysokých, vyvážených horách. Cesta nabízí pohled na úchvatné scenérie, jako jsou divoké řeky, husté lesy, zelené údolí a malebné vesnice.

Mongar je jedním z hlavních měst východního Bhútánu a pro turisty je to jedno z nejzajímavějších míst v Bhútánu. Leží na konci jedné ze tří hlavních cest Bhútánu, které spojují Bhútán se sousedními zeměmi. Historické budovy, ručně tkána textilie, plodná zemědělská krajina a úchvatné scenérie čekají na návštěvníky.

Jedním z nejzajímavějších míst v Mongar je Mongar Dzong, zemětřesením odolná pevnost, postavená v 17. století. Tato budova je považována za jednu z nejkrásnějších v Bhútánu. Také stojí za to navštívit v okolí vesnici Lhuntse, známou svými fascinujícími šperky, lidovou hudbou a tanci. Navíc se můžete projít po některých z nejkrásnějších pěších stezek Bhútánu, které nabízejí neobvyklé výhledy a stopy místní fauny a flóry.

Jinými zajímavými místy poblíž Mongaru jsou Bumthang a Trashigang, také nádherné místa sbírající turisty ze všech koutů světa. Zkrátka, cesta na východ Bhútánu nabízí tradiční kouzlo Asie, živoucí kuldivitelství obklopeno přírodou a nezapomenutelným dobrodružstvím.

Letenka Bhútán-Mongar je skvělou volbou, pokud hledáte unikátní zážitky a návykovou atmosféru Bhútánu a chtěli byste přidat vlastní kousek do této spletitě a mystické země. Nezapomeňte si užít tento zářící kousek posvátné himálajské krajiny s nádhernou přírodou a tajemnými vesnicemi, které vás zaručeně neopustí.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách