Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Spojené státy americké Miami, Florida

Dovolená Spojené státy americké Miami, Florida


Miami je neobyčejně populární destinací pro dovolené. Město pivovarnického průmyslu, na jihu státu Florida, nabízí jedinečnou směsici kultury, historie, restaurací, pláží a atrakcí pro každého. Miami je známý jako jedno z nejvíce kosmopolitních měst USA, a proto je ideálním místem pro ty, kteří hledají přátelské prostředí.

Jedním z nejvíce významných míst v Miami je Art Deco Historic District. Zde si turisté mohou prohlédnout fantastické stavební prvky, včetně skleněných výtahů, mohutných klenb a nedalekých památek Art Deco. Toto místo je pro milovníky architektury, historie i pro kreativní lidi.

Další z vynikajících atrakcí v tomto městě je Miami Seaquarium. Tato krásná aqua parková kancelář nabízí návštěvníkům fantastickou show s delfíny a jinými vodními zvířaty. Dále můžete vidět brutální žraloky, obří želvy a mnoho dalšího. Pro rodiny s dětmi to je ideální atrakce.

Kromě tohoto můžete také zvolit různé druhy sportů na pláži, jako jsou voleybal, windsurfing a další milovníci aktivit v moři si vyberou z široké nabídky. Nakonec si můžete užít piknik v Miami's - Oleta River State Park. Můžete se procházet po turistických trasách, chodit na horská kola nebo pronajmout kajak. Pokud máte rádi přírodu a chtěli byste se dostat pryč z rušného městského ruchu, můžete se vydat sem jako výlet.

Miami je také velmi populární pro nákupy a restaurace. South Beach nabízí některé z nejlepších restaurací a barů, takže si můžete vychutnat místní kuchyni, jako jsou jídla ze zeleniny a mořských plodů.

Kromě toho se na South Beach můžete také zúčastnit různých typů nákupů. K dispozici je spousta nákupních center, butiků a klenotníků s klenoty a hodinkami nejvyšší kvality.

Miami je bezpochyby jedním z nejlepších míst na světě, kde si můžete užít svou dovolenou. Pokud byste chtěli cestovat do Spojených států a zvolit si Miami, nabízí to náš průvodce pro zajímavosti, restaurace, nákupní centra a mnoho jiných aktivit, které vás budou bavit. Tak neváhejte a zobrazte si Miami jako svůj další cíl.


Počasí Spojené státy americké Miami, Florida


Miami, Florida je jedno z nejteplejších míst v Spojených státech amerických. Průměrná teplota v Miami se pohybuje okolo 25°C a slunce zde svítí téměř celý rok.

Letní měsíce v Miami, které trvají od června do září, jsou velmi horké a vlhké. Teploty se zde mohou vyšplhat až na 35°C a vlhkost vzduchu je obvykle kolem 70 procent. Tyto podmínky mohou být pro návštěvníky méně příjemné, ale pro místní obyvatele jsou běžné.

Podzimní měsíce od října do listopadu jsou mírnější a suché. Průměrná teplota se snižuje na příjemných 27°C a vlhkost klesá na 60 procent. Nadále je zde ale stále velmi slunečno a teplé.

Zimní měsíce od prosince do února jsou v Miami ideální pro ty, kteří chtějí uniknout z chladných zemí. Průměrná teplota se zde pohybuje okolo 23°C a vlhkost se snižuje na 50 procent. Chilly nocí v Miami téměř neexistují a návštěvníci mohou stále užívat slunečné pláže a outdoorové aktivity.

Jarní měsíce od března do května se opět zvyšuje teplota na průměrně 25°C a vlhkost vzduchu stoupá na 65 procent. Jarní měsíce jsou ale také nejvíce náchylné na bouře a hurikány, takže návštěvníci by měli být opatrní a být informováni o podmínkách počasí.

Celkově lze říci, že počasí v Miami, Florida je velmi příjemné po celý rok a dává návštěvníkům možnost užívat si pláže a outdoorové aktivity téměř bez omezení. Nicméně, vzhledem k riziku hurikánu v jarních měsících, by měli návštěvníci být informováni o aktuálních počasí a situaci v této oblasti.


Letenka Spojené státy americké Miami, Florida


Letenka do Spojených států amerických do města Miami ve státě Florida je jednou z nejoblíbenějších cestovatelských destinací pro turisty z celého světa. Miami je město snů, které nabízí kromě krásných pláží a zábavy také mnoho historických památek a exotických restaurací, které se specializují na kuchyni ze všech koutů světa.

Let do Miami není nikdy levný zážitek, ale nabízí mnoho cenově dostupných možností pro cestování. Pokud chcete ušetřit na letenky, můžete využít sezónní slevy, které jsou zpravidla k dispozici v období mezi říjnem a dubnem.

Z letiště Miami International Airport se pohodlně dostanete do centra města metrem, autobusem nebo taxíkem. Pro efektivní pohyb po městě můžete rovněž využít místní dopravu v podobě metra a autobusů, které je hodně využívají i sami místní obyvatelé.

V Miami najdete několik míst, které byste určitě neměli vynechat. Jedním z nich je historické Art Deco District, které najedete v jižní části města. Jižní pláž je další ohromující místo, procházka po bílém písku je skvělý zážitek. Pokud máte rádi živočišné druhy, pak doporučujeme návštěvu Jungle Island nebo Miami Seaquarium.

Pokud máte čas, nechte se dovést lodí ven z města s možností pozorovat velryby v otevřeném moři nebo se vydat na plavbu k městečku Key West, které je známo pro svou jedinečnou atmosféru a krásné přírodní scenérie.

Miami je ideální destinace celoročně, v létě zde může být velmi vysoká teplota, ale nic, co by vás limitovalo. Pokud se chcete vyhnout velkým davům turistů, doporučujeme cestování v měsících mimo zimní sezónu.

Výběr letenky do Spojených států amerických, zvláště do Miami je skvělou volbou pro vaši dovolenou plnou krásy a zážitků. Ať už budete cestovat sami, s rodinou nebo s přáteli, ​​Miami vám zajistí nezapomenutelné momenty, na které budete vždy rády vzpomínat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené státy americké Miami, Florida


1. Jaké je nejlepší období pro návštěvu Miami?
Nejlepší období pro návštěvu Miami jsou zimní měsíce od listopadu do března, protože v této době jsou teploty mírné a nejde o období dešťů.

2. Jaká je průměrná teplota v Miami?
Průměrná teplota v Miami je v letních měsících kolem 30°C, v zimních měsících pak kolem 20°C.

3. Kam se v Miami vydat na výlet?
V Miami se můžete vydat na výlet například do Everglades National Park, na Key West, do města Fort Lauderdale nebo na pláž South Beach.

4. Kolik stojí taxi z letiště do centra Miami?
Cena taxi z letiště do centra Miami se pohybuje kolem 30-50 USD.

5. Kde se v Miami nachází nejlepší pláže?
Nejlepší pláže v Miami jsou South Beach, Miami Beach, North Beach a Sunny Isles Beach.

6. Má Miami dobré restaurace?
Miami nabízí mnoho kvalitních restaurací, které nabízejí různé kuchyně, například italskou, kubánskou nebo peruánskou. Mezi nejlepší restaurace v Miami patří například Joe's Stone Crab, Prime 112 nebo Yardbird Southern Table & Bar.

7. Jaký je nejlepší způsob dopravy v Miami?
Nejlepším způsobem dopravy v Miami je autem, ale v centru města se dá jezdit také metrem nebo autobusem. Většina turistických atrakcí je však dostupná i pěšky.

8. Kde se v Miami dá zažít noční život?
Noční život v Miami se odehrává převážně na plážích a v klubech v centru města. Mezi nejpopulárnější kluby patří LIV, Story, Club Space a E11EVEN.

9. Může se v Miami platit kartou?
Ano, v Miami se většinou dá platit kartou, ale v některých menších obchodech může být lepší mít hotovost.

10. Kde se dá v Miami pořídit levné oblečení a suvenýry?
Levné oblečení a suvenýry se dají pořídit na rušných trzích jako jsou například Bayside Marketplace nebo Lincoln Road Mall.


Ubytování Spojené státy americké Miami, Florida


Miami, Florida, je jedním z nejžhavějších turistických míst ve Spojených státech amerických. Město stojí na pobřeží Atlantiku a nabízí návštěvníkům skvělé pláže, nádherné resorty a nekonečno možností k relaxaci a zábavě. Jaké jsou tedy možnosti ubytování v Miami, Florida?

Možnosti ubytování v Miami jsou velmi rozmanité a zahrnují všechny možné kategorie od luxusních resortů až po levnější motely a apartmány. Pokud chcete zažít Miami v plné kráse a pohodlí, nejlépe se ubytujte na místě, které vám umožní vychutnat si pláže, kulturní akce a noční život ve městě. Nejvhodnějšími lokalitami k ubytování jsou South Beach a Miami Beach.

South Beach je asi nejznámější část Miami, odkud se můžete snadno dostat na nejkrásnější pláže města, jako je například Lummus Park Beach, Plaza de espana Beach a South Pointe Park Beach. Tady najdete i největší koncentraci nákupních středisek, restaurací a nočních klubů. Pokud hledáte luxusní ubytování, najdete ho zde v mnoha luxusních hotelech a resortech.

Miami Beach je druhou nejlepší volbou pro ubytování v Miami, pokud chcete být co nejblíže k plážím. Tady najdete obrovskou koncentraci hotelů a resortů, stejně jako mnoho možností pro obchodování s drobným zbožím a nákupy. Některé z nejlepších pláží ve městě, jako je Naplája Beach, Bal Harbour Beach a Red Reef Beach, najdete právě tady.

Při hledání ubytování v Miami si dejte pozor, aby se vám nestalo, že si vyberete místo, které je příliš daleko od pláží a hlavních turistických atrakcí. Pokud máte dostatečné finanční prostředky, můžete se rozhodnout pro ubytování v jednom z nejluxusnějších hotelů ve městě, včetně Ritz Carlton, St. Regis a Mandarin Oriental.

Pokud vám vyhovuje spíše levnější ubytování, najdete v Miami spoustu motelů, pensionů a apartmánů. Ty se obvykle nacházejí ve vzdálenějších oblastech města, ale díky dobrému dopravnímu spojení je s nimi snadná dostupnost do centra Miami.

Konečně, pokud jste příznivcem nových zážitků, můžete si vyzkoušet také možnost ubytování v místech nabízejících ubytování u soukromých hostů. Tato možnost se v poslední době stává čím dál populárnější a nabízí návštěvníkům zajímavou alternativu k tradičním hotelovým řešením.

V Miami, Florida, je tedy spousta možností ubytování. Podle vašich preferencí a potřeb si můžete vybrat z celé řady možností, od luxusních resortů až po levnější motely a apartmány. Pokud však chcete zažít Miami v plné kráse a pohodlí, nejlépe se ubytujte na místě, kde budete mít co nejblíže ke krásám města, jako jsou pláže, kulturní akce a noční život, například v South Beach nebo Miami Beach.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách